Бровари... 18.01.2023

«Від імені багатотисячного колективу Київського університету інтелектуальної власності та права висловлюю глибокі співчуття всім рідним і близьким загиблих у трагедії в Броварах…» - Президент Київського університету інтелектуальної власності і права, академік Сергій Ківалов, з болем відізвався про трагедію у Броварах, де серед загиблих була й випускниця Національного університету «Одеська юридична академія».

«Моє серце розриває біль, прикро повірити у таку втрату для країни. Я співчуваю кожній родині. Мій розум відмовляється сприймати цю втрату…», - ректор Київського університету інтелектуальної власності та права, професор Василь Фелик.

Ще вчора нам здавалося що гіркий біль війни такий прикрий, що не втамується довіку. Але день сьогоднішній приніс нові страхіття. І нові втрати...

Ми збережемо світлу пам’ять про ці особистості… Про цих відданих патріотів. Денис Монастирський, Євгеній Єнін, Юрій Лубкович, їхні помічники, екіпаж гвинтокрила.

Спрямовуємо наші думки, дії та молитви на допомогу постраждалим.

Вічна пам‘ять…

Новини

2023-05-14

Круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану» (12.05.2023)

12 травня 2023 року в Київському університеті інтелектуальної власності та права проведено круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану».

Докладніше

2023-04-29

Закінчується реєстрація на НМТ

​3 травня 2023 року закінчується термін реєстрації для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті

Докладніше