День відкритих дверей

6 травня 2023 року Київський університет інтелектуальної власності та права відвідали учні 9-11 класів та їх батьки м. Києва та Київської області, м. Житомира та Житомирської області, Чернігівської області та інших регіонів України.

Ректор Університету, професор Фелик Василь Іванович від імені Президента Київського університету інтелектуальної власності та права, академіка Ківалова Сергія Васильовича привітав гостей і запросив на навчання випускників 9 та 11 класів для здобуття фахової передвищої та вищої освіти.

Велику зацікавленість у гостей викликали актуальні спеціальності, за якими можна здобути вищу освіту в Університеті на базі повної загальної середньої освіти. Зокрема, Право, Міжнародне права, Психологія, Кібербезпека, Журналістика, Менеджмент, Філологія (романо-германські мови: перекладач в юридичній сфері та бізнес комунікаціях).

Цього року Університет здійснюватиме прийом у Фаховий коледж на базі 9-го класу на нові спеціальності – Медсестринство, Інженерія програмного забезпечення, Філологія (романо-германські мови: перекладач в юридичній сфері та бізнес комунікаціях).

День відкритих дверей традиційно пройшов з великим успіхом і увагою майбутніх абітурієнтів та їх батьків.Новини

2023-05-14

Круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану» (12.05.2023)

12 травня 2023 року в Київському університеті інтелектуальної власності та права проведено круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану».

Докладніше

2023-04-29

Закінчується реєстрація на НМТ

​3 травня 2023 року закінчується термін реєстрації для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті

Докладніше