День відкритих дверей 27.11.2021року

27 листопада 2021 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» за підтримки та сприяння Президента Інституту академіка Сергія Васильовича Ківалова та ректораІнституту професора Василя Івановича Фелика організовано День відкритих дверей.

В Інститут завітали учні 9-11 класів закладів середньої освіти м. Києва та Київської області та їх батьки.

Ректор Інституту проф. В.І.Фелик ознайомив гостей з особливостями нашого Інституту, освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка бакалаврів та магістрів, структурою Інституту, кафедрами, які забезпечують навчальний процес, а також зазначив що у структурі Інституту функціонує Фаховий коледж. «В інституті ми прагнемо дотримуватися кращих стандартів європейської освіти, де головною постаттю освітнього процесу виступає студент» -відмітив В.І. Фелик.

З умовами й особливостями вступної компанії 2022 року, порядком подання документів та зарахування гостейознайомила Людмила Заболотна, відповідальний секретар приймальної комісії.

Про особливості навчання у Фаховому коледжі Інституту розповідав директор цього структурного підрозділу Інституту - Олександр Кочкін.

Студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» мають можливість також отримати військове звання, навчаючись на військовій кафедрі. Про це присутнім розказував начальника кафедри військової підготовки, полковник Національного університету оборони України Євген Камалов.

Гостімали можливістьознайомитися з інформацією про навчальні предмети, які викладаються, якісним складом науково-педагогічного колективу, можливості розвитку наукових здібностей з виступів завідувача кафедри кримінального права, процесу та криміналістики, д.ю.н., проф. П.А. Вороб’я; в.о завідувача кафедри конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін, д.ю.н. Т.А. Фанцуз-Яковець ; в.о. завідувача кафедри кібербезпеки, інформаційних технологій та економіки, д.т.н., проф. В.М. Тупкала,; в.о. завідувача кафедри філософії, іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін, к.філол.н., доц. В.А. Ринованової; вченого секретаря Вченої ради Інституту, д.ю.н. Н.С. Панової.

Поринути в світ студентського життя Інституту та дізнатися багато цікавого про навчання студентів присутні мали можливості під час виступів голови студентського самоврядування Маргарити Сидоренко і студентки 1 курсу Ангеліни Терещенко.

Музичні вітання для присутніх лунали від студентки магістратури Роксолани Калин.

Також гості ознайомитися з роботою поліграфа не лише в теорії, але й на практиці, а також навчилися створювати відбитки пальців.

Матеріально-технічну базу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» демонстрував проректор Петро Мельник, провівши екскурсію Інститутом.


Новини

2022-08-07

Магістрам 2022!!! Складання МКТ/МТНК

​З 10 по 17 серпня 2022 року відбуватиметься складання магістерського комплексного тесту (МКТ) для вступників на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) на спеціальності 053 «Психологія» та 073 «Менеджмент».

Докладніше

2022-08-04

Подання заяв на навчання у Фаховому коледжі

​Продовжується подання заяв вступників до Фахового коледжу. Термін навчання 3 роки.

Докладніше

2022-07-30

Порядок подання електронних заяв до бакалаврату

29 липня 2022 року розпочато подання електронних заяв на вступ для отримання освітнього ступеня бакалавра у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-27

Продовжено подання заяв до Фахового коледжу

Розпочався другий етап подачі заяв вступників на основі базової загальної середньої освіти (9-й клас) до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-26

Навчання за кошти державного бюджету

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання за кошти державного бюджету та за контрактом на денну і заочну форми навчання.

Докладніше

2022-07-23

Навчання в аспірантурі та докторантурі

З 1 серпня 2022 року здійснюється прийом документів на навчання в аспірантурі та докторантурі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія"

Докладніше

2022-07-13

Випускникам 9-х класів!!!

Продовжено подання електронних заяв!!!

Докладніше

2022-06-30

Порядок подання електронних заяв до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

До 13 липня 2022 року триває подання електронних заяв для випускників 9-х класів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

Докладніше

2022-06-29

Магістр-2022: реєстрація МКТ і МТНК

27 червня 2022 року розпочалася реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК)

Докладніше

2022-06-23

Порядок реєстрації електронних кабінетів для випускників 9-х класів

Алгоритм реєстрації електронних кабінетів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА "на основі 9-го класу

Докладніше