День відкритих дверей 27.11.2021року

27 листопада 2021 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» за підтримки та сприяння Президента Інституту академіка Сергія Васильовича Ківалова та ректораІнституту професора Василя Івановича Фелика організовано День відкритих дверей.

В Інститут завітали учні 9-11 класів закладів середньої освіти м. Києва та Київської області та їх батьки.

Ректор Інституту проф. В.І.Фелик ознайомив гостей з особливостями нашого Інституту, освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка бакалаврів та магістрів, структурою Інституту, кафедрами, які забезпечують навчальний процес, а також зазначив що у структурі Інституту функціонує Фаховий коледж. «В інституті ми прагнемо дотримуватися кращих стандартів європейської освіти, де головною постаттю освітнього процесу виступає студент» -відмітив В.І. Фелик.

З умовами й особливостями вступної компанії 2022 року, порядком подання документів та зарахування гостейознайомила Людмила Заболотна, відповідальний секретар приймальної комісії.

Про особливості навчання у Фаховому коледжі Інституту розповідав директор цього структурного підрозділу Інституту - Олександр Кочкін.

Студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» мають можливість також отримати військове звання, навчаючись на військовій кафедрі. Про це присутнім розказував начальника кафедри військової підготовки, полковник Національного університету оборони України Євген Камалов.

Гостімали можливістьознайомитися з інформацією про навчальні предмети, які викладаються, якісним складом науково-педагогічного колективу, можливості розвитку наукових здібностей з виступів завідувача кафедри кримінального права, процесу та криміналістики, д.ю.н., проф. П.А. Вороб’я; в.о завідувача кафедри конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін, д.ю.н. Т.А. Фанцуз-Яковець ; в.о. завідувача кафедри кібербезпеки, інформаційних технологій та економіки, д.т.н., проф. В.М. Тупкала,; в.о. завідувача кафедри філософії, іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін, к.філол.н., доц. В.А. Ринованової; вченого секретаря Вченої ради Інституту, д.ю.н. Н.С. Панової.

Поринути в світ студентського життя Інституту та дізнатися багато цікавого про навчання студентів присутні мали можливості під час виступів голови студентського самоврядування Маргарити Сидоренко і студентки 1 курсу Ангеліни Терещенко.

Музичні вітання для присутніх лунали від студентки магістратури Роксолани Калин.

Також гості ознайомитися з роботою поліграфа не лише в теорії, але й на практиці, а також навчилися створювати відбитки пальців.

Матеріально-технічну базу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» демонстрував проректор Петро Мельник, провівши екскурсію Інститутом.


Новини

2022-01-01

З Днем Народження, Василю Івановичу!

1 січня відзначає День Народження ректор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України ФЕЛИК Василь Іванович

Докладніше

2021-12-31

З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Привітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим від ректора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Докладніше

2021-12-25

Збори трудового колективу (підведення підсумків 2021 року)

​24 грудня 2021 року відбулися підсумкові збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2021-12-10

Засідання круглого столу на тему «IV покоління прав людини: реалії та перспективи для України»

10 грудня 2021 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» кафедрою конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін організовано проведення круглого столу на тему «IV покоління прав людини: реалії та перспективи для України» з нагоди Міжнародного дня прав людини.

Докладніше

2021-12-08

Міністр освіти і науки України С.Шкарлет та керівники релігійних громад України

7 грудня 2021 року Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет та керівники релігійних громад України відвідали Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія"

Докладніше

2021-12-06

VIVAT ACADEMIA! З Днем народження НУ ОЮА

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» вітає колектив Національного університету «Одеська юридична академія» з 24-ою річницею від дня заснування Національного університету «Одеська юридична академія»!

Докладніше

2021-12-03

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Соціальний захист осіб з інвалідністю в умовах цифровізації суспільства"

3 грудня 2021 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія» відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Соціальний захист осіб з інвалідністю в умовах цифровізації суспільства" в онлай-режимі.

Докладніше

2021-11-30

Підписання договору про співпрацю з Центром міжнародних відносин "Мир і безпека"

30 листопада 2021 року Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» підписав договір про співпрацю з Центром міжнародних відносин «Мир і безпека».

Докладніше

2021-11-28

Участь студентів-журналістів у конференції "Сучасна наука: Комунікаційні аспекти XXI століття"

Студенти освітньої програми 061 «Журналістика» Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» взяли учать у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції на тему "Сучасна наука: Комунікаційні аспекти XXI століття"

Докладніше

2021-11-28

Запрошуємо на конференцію "Соціальний захист осіб з інвалідністю в умовах цифровізації суспільства"

3 грудня 2021 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбудеться IIІ Всеукраїнська науково-практична конференція"Соціальний захист осіб з інвалідністю в умовах цифровізації суспільства"

Докладніше

2021-11-28

Науково-практична конференція "Безпека у сфері інтелектуальної власності"

​26 листопада 2021 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практичній конференції «Безпека у сфері інтелектуальної власності».

Докладніше

2021-11-27

День відкритих дверей 27.11.2021року

27 листопада 2021 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» проведено День відкритих дверей

Докладніше

2021-11-25

Вакцинування здобувачів освіти

COVID-19 - пандемія невакцинованих

Докладніше

2021-11-25

Засідання Вченої ради 25 листопада 2021р.

​25 листопада 2021 року відбулося засідання Вченої ради Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» під керівництвом голови Вченої ради д.ю.н., професора, академіка Ківалова С.В.

Докладніше

2021-11-19

Вибори Президента і Ректора Інституту

19 листопада 2021 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися вибори Президента і Ректора Інститут

Докладніше