Договір про співробітництво із ЗСШ №42 міста Києва

25 квітня 2023 року ректор Київського університету інтелектуальної власності та права, професор Фелик Василь Іванович підписав договір про співпрацю з директором середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 42 м. Києва Дубовецьким Юрієм Олександровичем.

Досягнуто домовленостей про співробітництво в галузі освітньої діяльності, виявлення та підтримки талановитих дітей, реалізації додаткових загальноосвітніх програм, розвитку системи ранньої професійної орієнтації учнів та сприяння ефективному функціонуванню освітнього кластера «ШколаУніверситет». Зокрема, проведення профорієнтації учнівської молоді, підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання згідно з державними програмами й умовами вступу до Університету, розвиток передпрофільної підготовки і профільного навчання учнів СЗШ № 42 м. Києва; спільної розробки інтегрованих навчальних планів і програм, що забезпечують відповідну спеціалізацію та поглиблене навчання учнів; впровадженні інноваційних педагогічних технологій; проведення спільних науково-методичних досліджень в галузі загальної, вищої, фахової передвищої освіти та додаткової освіти; спільного проведення освітніх і культурно-творчих заходів, конференцій, олімпіад і конкурсів наукових робіт.

Київський університет інтелектуальної власності та права докладає всіх зусиль для підтримки талановитих дітей.

Новини

2023-05-14

Круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану» (12.05.2023)

12 травня 2023 року в Київському університеті інтелектуальної власності та права проведено круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану».

Докладніше

2023-04-29

Закінчується реєстрація на НМТ

​3 травня 2023 року закінчується термін реєстрації для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті

Докладніше