ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Соціальний захист осіб з інвалідністю в умовах цифровізації суспільства"

3 грудня 2021 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія» відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Соціальний захист осіб з інвалідністю в умовах цифровізації суспільства" в онлай-режимі. Від імені Президента Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», д.ю.н., професора, академіка С.В. Ківалова та ректора інституту, д.ю.н., професора В.І. Фелика привітав учасників конференції проректор з навчально-методичної роботи Петро Мельник, який побажав плідної праці, наукових здобутків та наголосив на важливості соціальних пріоритетів у розвитку суспільства та держави, підкреслив про необхідність розробки єдиної концепції розвитку соціального захисту осіб з інвалідністю, як складової частини загальної концепції реформи системи соціального захисту. Голова ВГООІ "Інститут реабілітації та соціальних технологій" Абашев Р.Р. відзначив важливість впровадження в Україні діджиталізації системи соціального захисту осіб з інвалідністю, зробивши акцент на тому, що завжди має бути альтернативний, зрозумілий та доступний для особи з інвалідністю. Яцкевич І. І., к.ю.н., адвокат, доцент кафедри приватного права Національного університету «Києво-Могилянська академія» у своєму виступі розкрив вплив цифрової трасформації соціальної сфери на соціальний захист осіб з інвалідністю. Тупкало В.М., д.т.н., професор у своїй презентації проаналізував актуальні питання впровадження єдиної інформаційної. Ригованова В.А. к.ф.н., у своєму виступі акцентувала увагу на важливості формування цифрової компетентності. Директор школи №281, член Президії інституту Цимбал Л.Я. поділилася досвідом впровадження цифрових технологій в освітній процес у школі, в тому числі дітей з особливими потребами а також вказала на важливість поглиблення реформи освіти та розвиток новітньої моделі інклюзивної освіти. У своєму виступі д.ю.н., доцент кафедри Мельник В.П. відзначив основні проблеми існуючої моделі соціального захисту осіб з інвалідністю, окреслив тенденції розвитку законодавства у цій сфері. Також виступили студенти-бакалаври та фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

https://www.facebook.com/100008418348136/videos/1083105825564562/

Новини

2022-06-23

Порядок реєстрації електронних кабінетів для випускників 9-х класів

Алгоритм реєстрації електронних кабінетів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА "на основі 9-го класу

Докладніше

2022-06-21

Другий етап підтвердження участі в НМТ

21 червня-7 липня 2022 - другий етап підтвердження участі в НМТ

Докладніше

2022-06-08

Реєстрація на додаткову сесію НМТ

Якщо Ви не встигли заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, то Ви можете зареєструватися і взяти участь у додатковій сесії НМТ

Докладніше

2022-06-03

​Оновлена інформація для випускників 11-их класів

​Оновлена інформація для вступників на бакалаврат Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Докладніше

2022-05-25

Вступнику до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Оновлена інформація для вступників до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» у 2022 році

Докладніше

2022-05-18

Нарада з керівниками структурних підрозділів Інституту

Обговорення питань організації освітнього процесу в Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

Докладніше

2022-05-11

Участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Прес-весна на Дніпрових схилах 2022»

​Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" взяв участь у онлайн-заходах Міжнародного фестивалю-конкурсу «Прес-весна на Дніпрових схилах 2022».

Докладніше

2022-05-01

Привітання з Днем народження Сергія Васильовича Ківалова

Науково-педагогічний колектив та студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» вітають з Днем народження президента Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова.

Докладніше

2022-04-23

Христос Воскрес!

Христос воскрес Великоднє привітання ректора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" д.ю.н., проф. Фелика В.І.

Докладніше

2022-04-16

Зміст і структура національного мультипредметного тестування

У межах вступної кампанії 2022 року для вступу на бакалаврат Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» передбачено проведення національного мультипредметного тестування (НМТ)

Докладніше

2022-04-16

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ! НМТ (БЛОК З МАТЕМАТИКИ)

Зміст, структура й оцінювання блоку з математики національного мультипредметного тестування

Докладніше

2022-04-07

До уваги випускників 11-х класів! НМТ (блок з української мови)

Зміст, структура й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з української мови.

Докладніше

2022-04-06

Освітній процес підтримує емоційний стан та гуртує нас для Перемоги

В Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" освітній процес триває в онлайн-режимі

Докладніше

2022-04-03

До уваги вступників 2022 року!

Шановні друзі, війна змінила наші життя, і певні події складно планувати, однак, здобуття вищої освіти є надважливим правом кожного, тому для реалізації цього права у 2022 році Вам необхідно ознайомитись з інформацією, поданою нижче.

Докладніше

2022-02-19

Другий шаховий турнір Відкритого кубку Києва «Гран-прі 64»

У Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» проходить другий шаховий турнір Відкритого кубку Києва «Гран-прі 64»

Докладніше

2022-02-16

Акредитація ОП Право бакалаврського рівня вищої освіти

21-23 лютого 2022 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" проходитиме акредитаційна експертиза за спеціальністю 081 "Право" за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Докладніше