Освітній процес підтримує емоційний стан та гуртує нас для Перемоги

«Третій тиждень у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відновлено освітній процес в онлайн-режимі з урахуванням умов військового стану. Ми одні з перших прийняли рішення про відновлення навчання і констатуємо, що це позитивно впливає на нашу освітянську спільноту: викладачів, студентів, гуртує нас та дає можливість надавати взаємодопомогу, в цей складний для України час», - ректор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Василь Іванович Фелик.

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» активно бере участь у захисті нашої рідної України. Наші викладачі, студенти та керівництво закладу виконують військовий обов’язок у Збройних силах України, вступили до лав територіальної оборони, займаються волонтерською діяльністю.

«Всі соціальні зобов’язання перед трудовим колективом ми виконуємо в повному обсязі і у визначений час, не зважаючи на складності військового часу» - це однозначна позиція ПрезидентаКиївського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» академіка Сергія Васильовича Ківалова.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги! Слава Україні.

Новини

2023-05-14

Круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану» (12.05.2023)

12 травня 2023 року в Київському університеті інтелектуальної власності та права проведено круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану».

Докладніше

2023-04-29

Закінчується реєстрація на НМТ

​3 травня 2023 року закінчується термін реєстрації для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті

Докладніше