Підготовчі курси для майбутніх абітурієнтів


Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» чекає на Вас з 24 вересня на підготовчих курсах за адресою: Харківське Шосе, 210 (біля метро «Бориспільська»).

Ми пропонуємо:

курси на базі 9-их класів - для вступу у Фаховий коледж

 • Курс «Іноземна мова»: цей курс розрахований не на вивчення англійської мови як такої, а на допомогу саме у підготовці до ЗНО. Він містить необхідні відомості, рекомендації та матеріали для успішної підготовки до тестування.
 • Курс «Українська мова та література»: покликаний допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу української мови та літератури для успішного вступу в наш коледж.
 • Курс «Правознавство»: Цей курс передбачає алгоритми роботи з тестовими заданнями з 8 правничих дисциплін (освітніх компонентів) від викладачів ТОП юридичних ЗВО; проведення офлайн/online-фідбеків з вирішення та розбору практичних кейсів; лекції з кожної правничої дисципліни і детальний розбір тестових завдань і т.д.

Після закінчення курсів майбутні абітурієнти отримують сертифікат, який надає змогу вступити до Фахового коледжу на пільгових умовах.

курси на базі 11-их класів – підготовка до ЗНО 2023 року.

 • Курс «Історія України»: цей курс стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО й ДПА. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.
 • Курс «Українська мова та література». Цей курс розрахований не на вивчення української мови та літератури як такої, а на допомогу вам саме у підготовці до ЗНО. Він містить необхідні для підготовки відомості, теми та матеріали;
 • Курс «Математика»: Цей курс покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики. Завдяки послідовному викладанню тем слухачі зможуть самостійно підготуватися до успішного складання ЗНО та ДПА. Наше завдання – не замінити вашу підготовку, а доповнити її якісними прикладами та акцентами, на що слід звернути увагу в першу чергу під час опанування різних розділів математики.

Зовнішнє незалежне тестування (ЗНО) – основна форма перевірки знань для випускників загальноосвітніх закладів України. І так, цей іспит – не тільки обов'язкова умова для отримання Вашого атестату про закінчення школи, ліцею чи гімназії, але й своєрідний "квиток у життя". Саме за підсумками ЗНО Ви може стати студентом вишу, вступити на бюджет, заощадивши батьківські гроші і отримати престижну професію.

Декілька слів про нас:

Ми є закладом вищої освіти, який забезпечує реалізацію потреб особистості, суспільства і держави в отриманні вищої освіти із здобуттям ступеня фахового молодшого бакалавра. Проте на цьому ми вирішили не зупинятися, а працювати над розширенням навчальних спеціальностей (якщо до цього ми випускали фахових молодших бакалаврів за спеціальністю 081 «Право», то зараз плануємо зробити все для навчання на таких спеціальностях як «Філологія» та «Інженерія програмного забезпечення»)

У Вас може виникнути логічне питання: то чому саме ми є найкращими у підготовці до ЗНО/НМТ? Відповідаємо.

 • Саме у нас є спеціально розроблений для швидкого запам’ятовування теоретичний матеріал.
 • Заняття адаптовані спеціально під тести ЗНО, після кожної міні-теми по 12-18 запитань із збірок ЗНО за всі попередні роки.
 • Кожне запитання пропрацьовується у вигляді ситуаційних задач та активностей.
 • Результат гарантовано від доцентів, професорів, докторів наук нашого навчального закладу.
 • Всі програми адаптовані нейрофізіологом для легкого опанування предметів, навіть з рівня «0». Таймінг занять розроблений психологом для зменшення навантаження на нервову систему. На заняттях панує дружня атмосфера.
 • Ми знаємо, як працює твій мозок, тому з нами Ви так швидко все вивчите.
 • Команда професіоналів проведе Вас до успіху цього року.
 • Середній стаж підготовки до ЗНО наших викладачів: 9 років
 • Середній бал наших випускників: 186

Ви закохаєтесь в предмети і у наших викладачів. Професіонали високого рівня з відмінними знаннями, з любов’ю до предмету та дітей, гарантують ефективний спосіб підготовки на високий бал.

Адреса: Харківське Шосе, 210 (біля метро «Бориспільська»).

Заняття проводяться по суботам кожного тижня з 9.30 до 13.00.

Контактні особа для запису: (066) 047 29 99 Світлана Миколаївна.

Новини

2022-10-03

Поєднання теорії та практики в освітньому процесі

Бінарні заняття для магістрів освітньої програми "Міжнародне право"

Докладніше

2022-09-20

Студенти обрали голову студентського самоврядування

20 вересня 2022 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися вибори голови Студентського самоврядування Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-09-17

Вибори голови Студентського самоврядування

Передвиборча програма кандидата на посаду голови Студентського самоврядування Ганни Скрипник

Докладніше

2022-09-10

Підготовчі курси для майбутніх абітурієнтів

​Київський інститут інтелектуальної власності і права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на підготовчі курси!

Докладніше

2022-09-05

Навчальний рік розпочато

​5 вересня 2022 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» розпочалося навчання

Докладніше

2022-09-03

Початок 2022/2023 навчального року

5 вересня 2022 року розпочинається навчальний процес у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Докладніше

2022-08-23

Державний Прапор України - символ нашої України

Державний Прапор України як символ нашої країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення України

Докладніше

2022-08-17

Продовжено прийом заяв до Фахового коледжу

Випускникам 9-х та 11-х класів! Набір вступників до фахового коледжу на базі базової та повної загальної середньої освіти продовжено до 26 серпня 2022 року

Докладніше

2022-08-07

Магістрам 2022!!! Складання МКТ/МТНК

​З 10 по 17 серпня 2022 року відбуватиметься складання магістерського комплексного тесту (МКТ) для вступників на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) на спеціальності 053 «Психологія» та 073 «Менеджмент».

Докладніше

2022-08-04

Подання заяв на навчання у Фаховому коледжі

​Продовжується подання заяв вступників до Фахового коледжу. Термін навчання 3 роки.

Докладніше

2022-07-30

Порядок подання електронних заяв до бакалаврату

29 липня 2022 року розпочато подання електронних заяв на вступ для отримання освітнього ступеня бакалавра у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше