Поєднання теорії та практики в освітньому процесі

03 жовтня 2022 року для здобувачів другого (магістерського) рівня освіти освітньої програми «Міжнародне право» навчальні заняття були проведені на базі міжнародно-правової компанії «Фірма «Пахаренко та партнери». Представник компанії Вероніка Березанська розповіла здобувачам про сучасні тенденції в системі захисту прав інтелектуальної власності та необхідні механізми боротьби з контрафактною продукцією.

Після бінарних лекційних занять проф. В. Мельника, доц. О. Банчук-Петросової і В. Березанської з освітніх компонентів «Міжнародне митне право та митний контроль за дотриманням прав інтелектуальної власності» і «Міжнародне торговельне право і право інтелектуальної власності» відбулися дискусії, під час яких здобувачі мали можливість поставити запитання та отримати фахові відповіді практиків.

Висловлюємо вдячність члену проектної групи освітньої програми «Міжнародне право» другого (магістерського) рівня вищої освіти, генеральному директору ТОВ «Фірма «Пахаренко та партнери» Антоніні Пахаренко-Андерсон за активну практичну участь у підготовці високо-кваліфікованих фахівців у сфері міжнародного права.

Новини

2022-10-19

З Днем народження, Сергіє Миколайовичу!

Вітання з Днем народження Міністра освіти і науки України Шкарлета Сергія Миколайовича!

Докладніше