Порядок подання електронних заяв до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

До 13 липня триває подання електронних заяв вступників до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» на основі базової загальної середньої освіти (9-й клас).

Подавати заяви мають право вступники таких категорій:

  • Фаховий молодший бакалавр для вступу на основі базової загальної середньої освіти (після 9-го класу) – тільки денна форма навчання (на 1-й курс фахового коледжу, термін навчання 3 роки 10 місяців);
  • Фаховий молодший бакалавр для вступу на основі повної загальної середньої освіти (після 11-го класу) – денна та заочна форми навчання (на 3-й курс фахового коледжу, термін навчання 1 рік 10 місяців);
  • Фаховий молодший бакалавр для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікованого робітника» - денна та заочна форми навчання (на 3-й курс фахового коледжу, термін навчання 1 рік 10 місяців).

Подача електронних заяв здійснюється за посиланням https://cabinet.edbo.gov.ua/login.

Покрокова інструкція подачі електронної заяви:

1. Якщо Ви ще не створили електронний кабінет можете це зробити самостійно, ознайомившись з інструкцією за посиланням http://kyivinstitute.com/news/porjadok_rejestratsiji_elektronnih_kabinetiv_dlja_vipusknikiv_9_h_klasiv.

Для успішної подачі електронної заяви необхідно увійти у створений кабінет вступника за посиланням https://cabinet.edbo.gov.ua/login, коректно ввести логін та пароль та натиснути кнопку «Перейти до подачі заяв»

2. Заповнюєте форму «Параметри відбору конкурсних пропозицій» відповідно до наведеного зразка та натискаєте кнопку «ПОШУК».

Зверніть увагу, що заочна форма навчання доступна лише для випускників 11-х класів.

3. Обираєте конкурсну пропозицію та натискаєте кнопку «ПОДАТИ ЗАЯВУ»

4. У формі, що відкрилась перевіряєте внесені дані та прокручуєте до низу сторінки.

5. Обов’язково відмічаєте «Обраний освітній ступінь (рівень) за бюджетні кошти» - «ніколи не здобувався» та через кнопку «Внести текст мотиваційного листа» завантажуєте тест Вашого мотиваційного листа без додатків.

6. У вікно, що відкрилось вставляєте текст Вашого мотиваційного листа та натискаєте кнопку «ЗБЕРЕГТИ».

7. Після внесення «Мотиваційного листа» натискаєте кнопку «Подати заяву» та у вікні «Підтвердження подачі заяв» натискаєте кнопку «Підтвердити».

8. Перевірити подану заяву можна у вікні «Подані заяви» через декілька хвилин після подачі.

Зверніть увагу, що електронна заява для вступу та мотиваційний лист

приймаються з 30.06.2022 по 13.07.2022 року.

Вступний іспит – у формі розгляду мотиваційних листів, які завантажуються в електронний кабінет вступника та додатково надсилаються на електронну пошту vstup.intellect2022@gmail.com з 30 червня по 13 липня 2022 року (з додатками: сканкопії грамот, дипломів лауреатів, подяк, свідоцтв тощо) критерії написання листів та їх оцінювання опубліковано на нашому сайті у вкладці «Вступнику» розділ «Правила прийому» за посиланням: http://kyivinstitute.com/vstupniku/pravila_prijomu_2021.

Оформлення мотиваційного листа

1. Мотиваційний лист оформлюється як текст, відповідно до загальних вимог жанру написання мотиваційних листів. Форма написання друкована (не рукописна).

2. Передусім слід розмістити у верхньому куті інформацію про адресата і адресанта (додаток 1 - для вступників на здобуття ОС «Бакалавр», ОС «Магістр»; додаток 2 - для вступників на здобуття ОС «Фаховий молодший бакалавр» до фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»).

3. У вступі (окремий абзац) необхідно коротко пояснити, чому вступник обрав для навчання відповідну освітню програму і саме цей заклад освіти. Як навчання в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» або фаховому коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» сприятиме професійному розвитку та зростанню.

4. Основну частину починаємо з другого абзацу. Вона має бути логічним продовженням вступу.

Вступник може вказати:

  • кар’єрні прагнення, на основі яких обрано саме цю спеціальність;
  • кар’єрний план – чого хочете досягти, отримавши освіту вищу та фахову передвищу в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» або фаховому коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»;
  • свої здобутки, що будуть корисними для навчання за обраним фахом (успіхи у навчанні; участь у діяльності учнівського/студентського самоврядування, громадських організаціях; досягнення у різноманітних освітніх конкурсах, проєктах; володіння іноземними мовами та інше);
  • особистісні якості, які можуть допомогти досягти успіху в обраній сфері;
  • альтернативні варіанти вибору спеціальності, чому зупинився саме на ній;
  • осіб, які вплинули на його вибір;
  • свої соціальні навички, необхідні для здобуття певної професії.

Саме у цій частині вступник доводить, що він є вмотивованою особою з чітко визначеною метою. Подана інформація зможе позитивно вплинути на вирішення питання про зарахування на навчання.

5. Заключна частина – невеликий за обсягом логічний підсумок (3-5 речень), який підтверджує готовність вступника навчатися саме за обраною спеціальністю.

6. Мотиваційний лист не повинен за обсягом перевищувати аркуш А4 (приблизно до 400 слів).


Київському інституту інтелектуальної власності та права

Національного університету «Одеська юридична академія»

вступника до фахового коледжу

Київського інституту інтелектуальної

власності та права НУ «ОЮА»

за спеціальністю 081 «Право»

(прізвище, ім’я, по батькові вступника)

електронна адреса

тел.: (096)….

Мотивацій лист

Текст …. ( Максимальний обсяг 400 слів)

Дата

Новини

2022-08-07

Магістрам 2022!!! Складання МКТ/МТНК

​З 10 по 17 серпня 2022 року відбуватиметься складання магістерського комплексного тесту (МКТ) для вступників на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) на спеціальності 053 «Психологія» та 073 «Менеджмент».

Докладніше

2022-08-04

Подання заяв на навчання у Фаховому коледжі

​Продовжується подання заяв вступників до Фахового коледжу. Термін навчання 3 роки.

Докладніше

2022-07-30

Порядок подання електронних заяв до бакалаврату

29 липня 2022 року розпочато подання електронних заяв на вступ для отримання освітнього ступеня бакалавра у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-27

Продовжено подання заяв до Фахового коледжу

Розпочався другий етап подачі заяв вступників на основі базової загальної середньої освіти (9-й клас) до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-26

Навчання за кошти державного бюджету

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання за кошти державного бюджету та за контрактом на денну і заочну форми навчання.

Докладніше

2022-07-23

Навчання в аспірантурі та докторантурі

З 1 серпня 2022 року здійснюється прийом документів на навчання в аспірантурі та докторантурі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія"

Докладніше

2022-07-13

Випускникам 9-х класів!!!

Продовжено подання електронних заяв!!!

Докладніше

2022-06-30

Порядок подання електронних заяв до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

До 13 липня 2022 року триває подання електронних заяв для випускників 9-х класів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

Докладніше

2022-06-29

Магістр-2022: реєстрація МКТ і МТНК

27 червня 2022 року розпочалася реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК)

Докладніше

2022-06-23

Порядок реєстрації електронних кабінетів для випускників 9-х класів

Алгоритм реєстрації електронних кабінетів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА "на основі 9-го класу

Докладніше