Порядок реєстрації електронних кабінетів для випускників 9-х класів

Порядок реєстрації електронних кабінетів для випускників 9-х класів для вступу до фахового коледжу

23.06.2022 року розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників на основі базової загальної середньої освіти (9-й клас) до фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Реєструвати кабінети мають право вступники таких категорій:

 • Фаховий молодший бакалавр для вступу на основі базової загальної середньої освіти (після 9-го класу) – тільки денна форма навчання (на 1-й курс фахового коледжу, термін навчання 3 роки 10 місяців);
 • Фаховий молодший бакалавр для вступу на основі повної загальної середньої освіти (після 11-го класу) – денна та заочна форми навчання (на 3-й курс фахового коледжу, термін навчання 1 рік 10 місяців);
 • Фаховий молодший бакалавр для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікованого робітника» - денна та заочна форми навчання (на 3-й курс фахового коледжу, термін навчання 1 рік 10 місяців).

Реєстрація електронних кабінетів здійснюється за посиланням https://vstup.edbo.gov.ua/, перед початком реєстрації ознайомтесь з інструкцією щодо роботи з системою подачі заяв за посиланням: https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_FPO_BZSO_2022.pdf

Покрокова інструкція реєстрації електронного кабінету:

1. Після ознайомлення з інформаційними матеріалами зареєструйтесь, натисніть на кнопку «ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВСТУПНИКА»:

2. Для успішної реєстрації натисніть спочатку на кнопку «РЕЄСТРАЦІЯ»:

Усі поля, обов’язкові для заповнення, позначені «*». ЛОГІН (адреса електронної пошти) – введіть адресу своєї діючої електронної пошти. На цю адресу Вам надійде лист для активації доступу до системи. Вказана адреса буде Вашим ЛОГІНОМ для входу до електронного кабінету у подальшому. Система автоматично перевірить його на співпадіння з уже існуючими. У випадку, якщо буде зафіксовано ідентичність логінів, Вам буде повідомлено попередженням. Для вирішення проблеми потрібно створити інший унікальний логін.

3. Заповнюєте поля позначені «*», пароль вказуєте двічі однаковий

4. Після заповнення всіх обов’язкових полів натиснути кнопку «Зареєструвати»:

5. Для підтвердження даних вступника необхідно вказати додаткову інформацію за номером документа, що посвідчує особу: паспорт громадянина України, свідоцтво про народження, паспорт громадянина України для виїзду за кордон тощо. Натисніть кнопку «Надіслати», потім після ідентифікації «Зареєструвати»:

6. На вказану Вами адресу електронної пошти надійде лист для АКТИВАЦІЇ електронного кабінету вступника (не знищуйте цей лист!). Виконайте вказані у листі рекомендації. Це дозволить активувати електронний кабінет та здійснити перший вхід до нього. Зверніть увагу, що час на активацію кабінету не більше 15 хвилин. Після заповнення форми натисніть кнопку «ВХІД»

7. Після входу до електронного кабінету внесіть контактні телефони, потрібні для оперативного зв’язку приймальних комісій закладів освіти зі вступником. Співробітники приймальних комісій потребують оперативного зв’язку зі вступниками чи їх батьками, тому вкажіть декілька телефонних номерів. Після внесення номеру чи двох номерів, натисніть кнопку «ПІДТВЕРДИТИ». Наступним кроком додайте фото, файл завантажується у форматі JPG (JPEG), максимальний розмір файлу - 1 Мб.

8. Подача заявки здійснюється зі створеного кабінету шляхом заповнення обов’язкових полів:


Зверніть увагу, що електронна заява для вступу та мотиваційний лист приймаються лише з 30.06.2022 року.

Вступний іспит – у формі розгляду мотиваційних листів, які надсилаються на електронну пошту vstup.intellect2022@gmail.com з 30 червня по 13 липня 2022 року, критерії написання листів та їх оцінювання опубліковано на нашому сайті у вкладці «Вступнику» розділ «Правила прийому».


Оформлення мотиваційного листа

 • Мотиваційний лист оформлюється як текст, відповідно до загальних вимог жанру написання мотиваційних листів. Форма написання друкована (не рукописна).
 • Передусім слід розмістити у верхньому куті інформацію про адресата і адресанта (додаток 1 - для вступників на здобуттяОС «Бакалавр», ОС «Магістр»; додаток 2 - для вступників на здобуття ОС «Фаховий молодший бакалавр» до фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»).
 • У вступі (окремий абзац) необхідно коротко пояснити, чому вступник обрав для навчання відповідну освітню програму і саме цей заклад освіти. Як навчання в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» або фаховому коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» сприятиме професійному розвитку та зростанню.
 • Основну частину починаємо з другого абзацу. Вона має бути логічним продовженням вступу.
 • Заключна частина – невеликий за обсягом логічний підсумок (3-5 речень), який підтверджує готовність вступника навчатися саме за обраною спеціальністю.
 • Мотиваційний лист не повинен за обсягом перевищувати аркуш А4 (приблизно до 400 слів).

Вступник може вказати:

 • кар’єрні прагнення, на основі яких обрано саме цю спеціальність;
 • кар’єрний план – чого хочете досягти, отримавши освіту вищу та фахову передвищу в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» або фаховому коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»;
 • свої здобутки, що будуть корисними для навчання за обраним фахом (успіхи у навчанні; участь у діяльності учнівського/студентського самоврядування, громадських організаціях; досягнення у різноманітних освітніх конкурсах, проєктах; володіння іноземними мовами та інше);
 • особистісні якості, які можуть допомогти досягти успіху в обраній сфері;
 • альтернативні варіанти вибору спеціальності, чому зупинився саме на ній;
 • осіб, які вплинули на його вибір;
 • свої соціальні навички, необхідні для здобуття певної професії.

Саме у цій частині вступник доводить, що він є вмотивованою особою з чітко визначеною метою. Подана інформація зможе позитивно вплинути на вирішення питання про зарахування на навчання.


Зразок оформлення мотиваційного листа


Київському інституту

інтелектуальної власності та права

Національного університету

«Одеська юридична академія»

вступника до фахового коледжу

Київського інституту інтелектуальної власності

та права НУ «ОЮА»

за спеціальністю 081 «Право»

прізвище, ім’я, по батькові вступника

електронна адреса_____

тел.: ______________

Мотивацій лист


Текст …. ( Максимальний обсяг 400 слів)


Дата


Новини

2022-08-07

Магістрам 2022!!! Складання МКТ/МТНК

​З 10 по 17 серпня 2022 року відбуватиметься складання магістерського комплексного тесту (МКТ) для вступників на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) на спеціальності 053 «Психологія» та 073 «Менеджмент».

Докладніше

2022-08-04

Подання заяв на навчання у Фаховому коледжі

​Продовжується подання заяв вступників до Фахового коледжу. Термін навчання 3 роки.

Докладніше

2022-07-30

Порядок подання електронних заяв до бакалаврату

29 липня 2022 року розпочато подання електронних заяв на вступ для отримання освітнього ступеня бакалавра у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-27

Продовжено подання заяв до Фахового коледжу

Розпочався другий етап подачі заяв вступників на основі базової загальної середньої освіти (9-й клас) до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-26

Навчання за кошти державного бюджету

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання за кошти державного бюджету та за контрактом на денну і заочну форми навчання.

Докладніше

2022-07-23

Навчання в аспірантурі та докторантурі

З 1 серпня 2022 року здійснюється прийом документів на навчання в аспірантурі та докторантурі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія"

Докладніше

2022-07-13

Випускникам 9-х класів!!!

Продовжено подання електронних заяв!!!

Докладніше

2022-06-30

Порядок подання електронних заяв до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

До 13 липня 2022 року триває подання електронних заяв для випускників 9-х класів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

Докладніше

2022-06-29

Магістр-2022: реєстрація МКТ і МТНК

27 червня 2022 року розпочалася реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК)

Докладніше

2022-06-23

Порядок реєстрації електронних кабінетів для випускників 9-х класів

Алгоритм реєстрації електронних кабінетів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА "на основі 9-го класу

Докладніше