Присвоєння Honoris causa Львову Богдану Юрійовичу

20 липня 2022 року відбулось розширене підсумкове засідання Вченої ради Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», на якому було обговорено питання щодо освітньої та наукової діяльності 2021-2022 н. р. Зокрема, відкриття спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора наук, діяльності аспірантури та докторантури, обговорення результатів літньої екзаменаційної сесії.

Історичною подією стало вручення Honoris causa заступнику голови Верховного Суду, голові Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, кандидату юридичних наук, Заслуженому юристу України Львову Богдану Юрійовичу, який від сьогодні є Почесним доктором Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Щирі вітання Львову Богдану Юрійовичу від Президента Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», доктора юридичних наук, професора, академіка, Заслуженого юриста України Ківалова Сергія Васильовича, ректора Інституту, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Фелика Василя Івановича та науково-педагогічного колективу.

Новини

2022-08-07

Магістрам 2022!!! Складання МКТ/МТНК

​З 10 по 17 серпня 2022 року відбуватиметься складання магістерського комплексного тесту (МКТ) для вступників на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) на спеціальності 053 «Психологія» та 073 «Менеджмент».

Докладніше

2022-08-04

Подання заяв на навчання у Фаховому коледжі

​Продовжується подання заяв вступників до Фахового коледжу. Термін навчання 3 роки.

Докладніше

2022-07-30

Порядок подання електронних заяв до бакалаврату

29 липня 2022 року розпочато подання електронних заяв на вступ для отримання освітнього ступеня бакалавра у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-27

Продовжено подання заяв до Фахового коледжу

Розпочався другий етап подачі заяв вступників на основі базової загальної середньої освіти (9-й клас) до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-26

Навчання за кошти державного бюджету

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання за кошти державного бюджету та за контрактом на денну і заочну форми навчання.

Докладніше

2022-07-23

Навчання в аспірантурі та докторантурі

З 1 серпня 2022 року здійснюється прийом документів на навчання в аспірантурі та докторантурі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія"

Докладніше

2022-07-13

Випускникам 9-х класів!!!

Продовжено подання електронних заяв!!!

Докладніше

2022-06-30

Порядок подання електронних заяв до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

До 13 липня 2022 року триває подання електронних заяв для випускників 9-х класів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

Докладніше

2022-06-29

Магістр-2022: реєстрація МКТ і МТНК

27 червня 2022 року розпочалася реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК)

Докладніше

2022-06-23

Порядок реєстрації електронних кабінетів для випускників 9-х класів

Алгоритм реєстрації електронних кабінетів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА "на основі 9-го класу

Докладніше