З Днем народження, Міжнародний гуманітарний університете!

Дорогі колеги, Міжнародний гуманітарний університет!

Дозвольте привітати Вас з 20-річчям плідної і захоплюючої роботи на освітянській ниві! Як і нам , Вам пощастило працювати під єдиним крилом Президента університету, доктора юридичних наук, професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова, втілювати в життя його глобальні наукові плани та проєкти.

Вашими силами, вдалося створити ім’я Міжнародний гуманітарний університет, яке впевнено вписано в історію освіти України, виховних та наукових процесів, які успішно функціонують і в часи важких випробувань. Ми усі є свідками, якою працею, і яким натхненням, створено кваліфікований кадровий потенціал освітньої діяльності, розроблено необхідне навчально-методичне забезпечення, відбудована належна матеріальна база, а також створена відповідна соціальна інфраструктура університету. На окрему увагу заслуговують зусилля докладені ректором університету, професором Костянтином Вікторовичем Громовенком.

Усім нам приємно і важливо перебувати з Вами «на одній хвилі»: підтримувати, обмінюватися досвідом, здобутками і надіями на благополучне, освічене і успішне майбутнє України.

Від імені ректора Київського університету інтелектуальної власності та права, професора Василя Івановича Фелика, науково-педагогічного колективу і студенства, дозвольте побажати Вам радості в служінні науці, терпіння у справі виховання і витривалості на шляху подолання труднощів. Ми щиро віримо в потенціал нашої країни, бо викладачі і студенти МГУ є його невід’ємною частиною. Зі святом, дорогі друзі!

Процвітайте на благо української науки!

Новини

2022-10-19

З Днем народження, Сергіє Миколайовичу!

Вітання з Днем народження Міністра освіти і науки України Шкарлета Сергія Миколайовича!

Докладніше