Ректор Університету Фелик В.І. взяв участь у Всеукраїнському освітньому форумі

Ректор Київського університету інтелектуальної власності та права, д.ю.н., професор Фелик Василь Іванович взяв участь у Всеукраїнському освітньому форумі «Нові виміри безпеки: виклики та рішення» (м. Тернопіль), на якому розглядалися питання психологічної безпеки учасників освітнього процесу, безпечних умов навчання, організації дистанційного навчання, інформаційно-аналітичної складової безпеки освіти в умовах воєнного стану.

Відкрив форум Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, який відзначив, що Україна - єдина країна у світі, яка приймає участь у бойових діях і де, паралельно триває навчальний процес. Українська освіта за 31 рік Незалежності виховала націю нескорених. Саме завдяки нашим вихователям, вчителям, викладачам, представникам технічної освіти українська еліта хлопців і дівчат б’ють окупантів сьогодні на фронті.

Спікерами форуму були голова Комітету Верховної Ради України Сергій Бабак, перший заступник голови Державної служби якості освіти Олександр Якименко, голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш.

Новини

2023-01-23

Запрошуємо на навчання до аспірантури

Київський університет інтелектуальної власності та права запрошує на навчання до аспірантури

Докладніше