Рятувальники провели навчання для здобувачів та науково-педагогічних працівників Університету

З ініціативи ректора Київського університету інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» проф. Фелика В.І. рятувальники Дарницького районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві провели пожежного-технічне навчання та інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо порядку дій та правил поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Працівники ДСНС, окрім інформаційної частини, де роз’яснили, як оперативно діяти у разі пожежної небезпеки та виявлення вибухонебезпечних предметів, продемонстрували аварійно - технічне обладнання та сучасну пожежно-рятувальну техніку. У час війни надто важливо довести навички безпеки до автоматизму, знати, як діяти злагоджено під час сирени, що робити при пожежі і як правильно евакуюватися.

Здобувачі освіти мали можливість отримати практичні навички користування вогнегасниками.

Наголошуємо, що правил евакуації під час повітряної тривоги варто дотримуватися і ні в якому разі не нехтувати нею. Це може зберегти життя не лише вам, а й оточуючим.

Київський університет інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» висловлює вдячність керівництву Дарницького районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві за співпрацю.

Новини

2022-10-19

З Днем народження, Сергіє Миколайовичу!

Вітання з Днем народження Міністра освіти і науки України Шкарлета Сергія Миколайовича!

Докладніше