Співробітництво із загальноосвітніми навчальними закладами міст Києва та Житомира

18 березня 2023 року ректор Київського університету інтелектуальної власності та права, доктор юридичних наук, професор Фелик Василь Іванович підписав договори про співробітництво із загальноосвітніми навчальними закладами міста Києва та Житомира. Зокрема, гімназією № 237 Дарницького району міста Києва (директор - Зданевич Оксана Григорівна), спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 274 з поглибленим вивченням англійської мови Дарницького району міста Києва (директор – Новосядла Олена Миколаївна), ліцеєм № 8 міста Житомира (директор - Лавриненко Наталія Вілівна).

Метою співробітництва є спільна наукова, навчальна та навчально-методична діяльність Університету та загальноосвітніх навчальних закладів, спрямована на забезпечення випускникам високого рівня знань за спеціальностями «Право», «Міжнародне право», «Психологія», «Менеджмент», «Журналістика», «Кібербезпека», «Інженерія програмного забезпечення», «Медсестринство», «Філологія (романо-германські мови: переклад в юридичній сфері та бізнес комунікаціях)» освітніх ступенів фахового молодшого бакалавра, бакалавра та магістра.

«При підготовці фахівців ми використовуємо європейські стандарти, - зауважив ректор Василь Іванович Фелик, - Маємо унікальну матеріальну базу, на черзі прийом в експлуатацію нового навчального корпусу, басейну, спортивних споруд і приміщень, які дозволять нам вийти на ще вищий рівень з облаштованим побутом наших студентів, умовами фізичного, інтелектуального, духовного розвитку студентів. І коли люди бачать, що у нас в Україні краще, аніж за кордоном, звісно, обирають своє. Бо своє, рідне – краще за все на світі»

Київський університет інтелектуальної власності та права здійснює навчальний процес в аудиторному режимі, забезпечуючи якісну освіту. Цим ми завдячуємо нашим захисникам, завдяки яким ми маємо можливість сьогодні навчати і навчатися для відбудови нашої України!

Керівництво, викладачі та студенти Університету активно займаються волонтерською діяльністю, допомагають Збройним силам України. Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація висловила подяку ректору Київського університету інтелектуальної власності та права, професору Фелику Василю Івановичу вдячність за плідну співпрацю у період широкомасштабного вторгнення окупантів на територію України.

Разом до перемоги!

Слава Україні!

Новини

2023-01-23

Запрошуємо на навчання до аспірантури

Київський університет інтелектуальної власності та права запрошує на навчання до аспірантури

Докладніше