Свято першокурсників

14 вересня в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року та посвяти студентів в першокурсники. Дітей, батьків та гостей привітали Міністр освіти та науки України, професор, доктор економічних наук, Заслужений діяч науки і техніки Шкарлет Сергій Миколайович, Президент Київського інституту інтелектуальної власності та права, академік, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Ківалов Сергій Васильович, голова Касаційного господарського суд у складі Верховного Суду, кандидат юридичних наук, почесний доктор Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслужений юрист України Львов Богдан Юрійович, голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, кандидат економічних наук Калашник Микола Володимирович, керівник Дарницької окружної прокуратури міста Києва Логачов Віктор Сергійович, начальник Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві, полковник поліції, аспірант Київського інституту інтелектуальної власності та права Гудима Олег Олександрович та Ректор Київського інституту інтелектуальної власності та права доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Фелик Василь Іванович.

На святкуванні було присутньо понад 1000 першокусників Київського інституту інтелектуальної власності та права зі своїми рідними та близькими. Гості висловили студентам слова підтримки та привітання, побажали успішного початку навчального року.

Кращим студентам інституту було вручено грамоти та подяки за високі досягнення у навчанні та активну участь у студентському житті нашого інституту.

Ведучим заходу Народним артистом України Анатолієм Гнатюком було виконано музичні вітання, а аспіранткою Київського інституту інтелектуальної власності та права Роксоланою Калин, був презентовано авторський гімн студентів нашого інституту.


Бажаємо наснаги і нових знань нашим першокурсникам!Новини

2022-10-03

Поєднання теорії та практики в освітньому процесі

Бінарні заняття для магістрів освітньої програми "Міжнародне право"

Докладніше

2022-09-20

Студенти обрали голову студентського самоврядування

20 вересня 2022 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися вибори голови Студентського самоврядування Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-09-17

Вибори голови Студентського самоврядування

Передвиборча програма кандидата на посаду голови Студентського самоврядування Ганни Скрипник

Докладніше

2022-09-10

Підготовчі курси для майбутніх абітурієнтів

​Київський інститут інтелектуальної власності і права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на підготовчі курси!

Докладніше

2022-09-05

Навчальний рік розпочато

​5 вересня 2022 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» розпочалося навчання

Докладніше

2022-09-03

Початок 2022/2023 навчального року

5 вересня 2022 року розпочинається навчальний процес у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Докладніше

2022-08-23

Державний Прапор України - символ нашої України

Державний Прапор України як символ нашої країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення України

Докладніше

2022-08-17

Продовжено прийом заяв до Фахового коледжу

Випускникам 9-х та 11-х класів! Набір вступників до фахового коледжу на базі базової та повної загальної середньої освіти продовжено до 26 серпня 2022 року

Докладніше

2022-08-07

Магістрам 2022!!! Складання МКТ/МТНК

​З 10 по 17 серпня 2022 року відбуватиметься складання магістерського комплексного тесту (МКТ) для вступників на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) на спеціальності 053 «Психологія» та 073 «Менеджмент».

Докладніше

2022-08-04

Подання заяв на навчання у Фаховому коледжі

​Продовжується подання заяв вступників до Фахового коледжу. Термін навчання 3 роки.

Докладніше

2022-07-30

Порядок подання електронних заяв до бакалаврату

29 липня 2022 року розпочато подання електронних заяв на вступ для отримання освітнього ступеня бакалавра у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше