Участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Прес-весна на Дніпрових схилах 2022»

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» взяв участь у онлайн-заходах Міжнародного фестивалю-конкурсу «Прес-весна на Дніпрових схилах 2022».

Зокрема, 11 травня 2022 року відбулася презентація освітньої програми 061 «Журналістика" Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

Проректор з навчальної роботи Петро Мельник ознайомив учасників з особливостями даної освітньої програми в інституті, дистанційно презентував матеріально-технічну базу інституту. Також відмітив, що інститут здійснює підготовку бакалаврів і магістрів, денної і заочної форми навчання за спеціальностями «Право», «Міжнародне право», «Психологія», «Менеджмент», «Журналістика», «Кібербезпека». Навчатися можна за кошти державного бюджету і за кошти фізичних (юридичних) осіб.

Перед учасниками також виступила викладач інституту, журналістка "5 каналу" Алла Білякова, яка розповіла про лайф-хаки сучасного тележурналіста, особливості підготовки журналістів–практиків. Відповідальний секретар приймальної комісії Людмила Заболотна ознайомила присутніх з особливостями вступної кампанії 2022 року. Організатором зустрічі виступила Анжеліка Досенко, доцент кафедри філософії, іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

Новини

2023-05-14

Круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану» (12.05.2023)

12 травня 2023 року в Київському університеті інтелектуальної власності та права проведено круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану».

Докладніше

2023-04-29

Закінчується реєстрація на НМТ

​3 травня 2023 року закінчується термін реєстрації для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті

Докладніше