З Днем народження, Сергіє Миколайовичу!

Шановний Сергію Миколайовичу!

Президент Київського університету інтелектуальної власності та права, академік Ківалов С.В., ректор Університету, професор Фелик В.І., науково-педагогічний колектив та студенти Київського університету інтелектуальної власності та права вітають Міністра освіти і науки України, доктора економічних наук, професора Шкарлета Сергія Миколайовича з Днем народження!

Хтось, можливо, зараз дорікне, мовляв, країна у війні, не на часі святкування, не до ювілеїв. Проте, сьогодні Україні важлива доля кожного українця. І кожен з нас, заслуговує на добре слово підтримки і поваги. Тому ми хотіли б виразити Вам слова вдячності за кілька важливих речей, свідками яких ми є. За те, що попри сотень випущених по Україні ракет, освітні процеси тривають і вдосконалюються. За піклування про відновлення відвойованих у загарбників тисячі шкіл, ліцеїв коледжей, університетів, інститутів, академій. За наснагу і стійкість у питанні збереження і розвитку наукового потенціалу, за підготовку кадрового фонду – по-справжньому Золотого фонду України. За старанність в усьому, до чого долучається ваша компетенція і ваша рука керівника.

Amat victoria curam, що в перекладі з латини: «Перемога любить старанність». Ми раді, що сьогодні, спільно з Вами, маємо змогу проявляти старанність, утримувати освітні принципи нашої Перемоги. Щастя Вам і душевного спокою, радості від нових зустрічей і невичерпної витривалості, яку Ви вже неоднарозово показували нам, протягом цих доленосних для України місяців.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Новини

2023-05-14

Круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану» (12.05.2023)

12 травня 2023 року в Київському університеті інтелектуальної власності та права проведено круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану».

Докладніше

2023-04-29

Закінчується реєстрація на НМТ

​3 травня 2023 року закінчується термін реєстрації для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті

Докладніше