Засідання круглого столу на тему «IV покоління прав людини: реалії та перспективи для України»

10 грудня 2021 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» кафедрою конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін було організовано проведення круглого столу на тему «IV покоління прав людини: реалії та перспективи для України» з нагоди Міжнародного дня прав людини. Від імені Президента Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», д.ю.н., професора, академіка С.В. Ківалова та ректора інституту, д.ю.н., професора В.І. Фелика привітав учасників конференції проректор з навчально-методичної роботи Петро Мельник, який побажав плідної праці, наукових здобутків учасникам круглого столу.

В обговоренні взяли участь викладачі та студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА». З доповіддю виступили викладачі кафедри кафедри конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін: д.ю.н., в.о. завідувача кафедри конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін Француз-Яковець Т.А. з темою «Етичні проблеми клонування людини», д.ю.н. проф. Сидор В.Д – «Визнання Радою ООН з прав людини невід’ємного права на здорове, чисте і стале навколишнє середовище», к.і.н. доц. Маложон О.І. – «Четверте покоління прав людини в контексті української сучасності»; к.ю.н. Заболотна Л. В. «Етика в четвертому поколінні прав людини», к.ю.н., доц. Дорогіх О. М. – «Запобігання та протидіягендерної дискримінації в Україні»; к.ю.н. Рибачек В.К. – «Праводоступу до Інтернету - найпоширеніше право четвертого покоління»; к.ю.н., проф. Трофанчук Г.І. – «Проблема торгівлі людьми в Україні: історико-правовий аналіз»; к.держ.упр. Банчук-ПетросоваО. В. – «Інформаційніправаяк права Четвертого покоління».

В круглому столі взяли участь студенти КІІВП НУ «ОЮА», зокрема: Яковець А. «Трансплантація тканин та органів людини: правила біологічної етики», Бондаренко С. «Одностатеве партнерство в Україні або як сказати "ні" дискримінації вже зараз», Чемойдан О. «Право на смерть: порушення права на життя чи право самостійно розпоряджатися ним?", Карапетян А. «Право на одностатевий шлюб: за і проти», Щеглова М. «Право на зміну статі», Брошенко М. «Право на доступ до Інтернету», Ярова Д. «Право на сурогатне материнство».

Новини

2022-01-01

З Днем Народження, Василю Івановичу!

1 січня відзначає День Народження ректор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України ФЕЛИК Василь Іванович

Докладніше

2021-12-31

З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Привітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим від ректора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Докладніше

2021-12-25

Збори трудового колективу (підведення підсумків 2021 року)

​24 грудня 2021 року відбулися підсумкові збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2021-12-10

Засідання круглого столу на тему «IV покоління прав людини: реалії та перспективи для України»

10 грудня 2021 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» кафедрою конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін організовано проведення круглого столу на тему «IV покоління прав людини: реалії та перспективи для України» з нагоди Міжнародного дня прав людини.

Докладніше

2021-12-08

Міністр освіти і науки України С.Шкарлет та керівники релігійних громад України

7 грудня 2021 року Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет та керівники релігійних громад України відвідали Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія"

Докладніше

2021-12-06

VIVAT ACADEMIA! З Днем народження НУ ОЮА

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» вітає колектив Національного університету «Одеська юридична академія» з 24-ою річницею від дня заснування Національного університету «Одеська юридична академія»!

Докладніше

2021-12-03

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Соціальний захист осіб з інвалідністю в умовах цифровізації суспільства"

3 грудня 2021 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія» відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Соціальний захист осіб з інвалідністю в умовах цифровізації суспільства" в онлай-режимі.

Докладніше

2021-11-30

Підписання договору про співпрацю з Центром міжнародних відносин "Мир і безпека"

30 листопада 2021 року Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» підписав договір про співпрацю з Центром міжнародних відносин «Мир і безпека».

Докладніше

2021-11-28

Участь студентів-журналістів у конференції "Сучасна наука: Комунікаційні аспекти XXI століття"

Студенти освітньої програми 061 «Журналістика» Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» взяли учать у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції на тему "Сучасна наука: Комунікаційні аспекти XXI століття"

Докладніше

2021-11-28

Запрошуємо на конференцію "Соціальний захист осіб з інвалідністю в умовах цифровізації суспільства"

3 грудня 2021 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбудеться IIІ Всеукраїнська науково-практична конференція"Соціальний захист осіб з інвалідністю в умовах цифровізації суспільства"

Докладніше

2021-11-28

Науково-практична конференція "Безпека у сфері інтелектуальної власності"

​26 листопада 2021 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практичній конференції «Безпека у сфері інтелектуальної власності».

Докладніше

2021-11-27

День відкритих дверей 27.11.2021року

27 листопада 2021 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» проведено День відкритих дверей

Докладніше

2021-11-25

Вакцинування здобувачів освіти

COVID-19 - пандемія невакцинованих

Докладніше

2021-11-25

Засідання Вченої ради 25 листопада 2021р.

​25 листопада 2021 року відбулося засідання Вченої ради Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» під керівництвом голови Вченої ради д.ю.н., професора, академіка Ківалова С.В.

Докладніше

2021-11-19

Вибори Президента і Ректора Інституту

19 листопада 2021 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися вибори Президента і Ректора Інститут

Докладніше