Засідання круглого столу на тему «IV покоління прав людини: реалії та перспективи для України»

10 грудня 2021 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» кафедрою конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін було організовано проведення круглого столу на тему «IV покоління прав людини: реалії та перспективи для України» з нагоди Міжнародного дня прав людини. Від імені Президента Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», д.ю.н., професора, академіка С.В. Ківалова та ректора інституту, д.ю.н., професора В.І. Фелика привітав учасників конференції проректор з навчально-методичної роботи Петро Мельник, який побажав плідної праці, наукових здобутків учасникам круглого столу.

В обговоренні взяли участь викладачі та студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА». З доповіддю виступили викладачі кафедри кафедри конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін: д.ю.н., в.о. завідувача кафедри конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін Француз-Яковець Т.А. з темою «Етичні проблеми клонування людини», д.ю.н. проф. Сидор В.Д – «Визнання Радою ООН з прав людини невід’ємного права на здорове, чисте і стале навколишнє середовище», к.і.н. доц. Маложон О.І. – «Четверте покоління прав людини в контексті української сучасності»; к.ю.н. Заболотна Л. В. «Етика в четвертому поколінні прав людини», к.ю.н., доц. Дорогіх О. М. – «Запобігання та протидіягендерної дискримінації в Україні»; к.ю.н. Рибачек В.К. – «Праводоступу до Інтернету - найпоширеніше право четвертого покоління»; к.ю.н., проф. Трофанчук Г.І. – «Проблема торгівлі людьми в Україні: історико-правовий аналіз»; к.держ.упр. Банчук-ПетросоваО. В. – «Інформаційніправаяк права Четвертого покоління».

В круглому столі взяли участь студенти КІІВП НУ «ОЮА», зокрема: Яковець А. «Трансплантація тканин та органів людини: правила біологічної етики», Бондаренко С. «Одностатеве партнерство в Україні або як сказати "ні" дискримінації вже зараз», Чемойдан О. «Право на смерть: порушення права на життя чи право самостійно розпоряджатися ним?", Карапетян А. «Право на одностатевий шлюб: за і проти», Щеглова М. «Право на зміну статі», Брошенко М. «Право на доступ до Інтернету», Ярова Д. «Право на сурогатне материнство».

Новини

2022-06-23

Порядок реєстрації електронних кабінетів для випускників 9-х класів

Алгоритм реєстрації електронних кабінетів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА "на основі 9-го класу

Докладніше

2022-06-21

Другий етап підтвердження участі в НМТ

21 червня-7 липня 2022 - другий етап підтвердження участі в НМТ

Докладніше

2022-06-08

Реєстрація на додаткову сесію НМТ

Якщо Ви не встигли заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, то Ви можете зареєструватися і взяти участь у додатковій сесії НМТ

Докладніше

2022-06-03

​Оновлена інформація для випускників 11-их класів

​Оновлена інформація для вступників на бакалаврат Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Докладніше

2022-05-25

Вступнику до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Оновлена інформація для вступників до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» у 2022 році

Докладніше

2022-05-18

Нарада з керівниками структурних підрозділів Інституту

Обговорення питань організації освітнього процесу в Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

Докладніше

2022-05-11

Участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Прес-весна на Дніпрових схилах 2022»

​Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" взяв участь у онлайн-заходах Міжнародного фестивалю-конкурсу «Прес-весна на Дніпрових схилах 2022».

Докладніше

2022-05-01

Привітання з Днем народження Сергія Васильовича Ківалова

Науково-педагогічний колектив та студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» вітають з Днем народження президента Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова.

Докладніше

2022-04-23

Христос Воскрес!

Христос воскрес Великоднє привітання ректора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" д.ю.н., проф. Фелика В.І.

Докладніше

2022-04-16

Зміст і структура національного мультипредметного тестування

У межах вступної кампанії 2022 року для вступу на бакалаврат Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» передбачено проведення національного мультипредметного тестування (НМТ)

Докладніше

2022-04-16

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ! НМТ (БЛОК З МАТЕМАТИКИ)

Зміст, структура й оцінювання блоку з математики національного мультипредметного тестування

Докладніше

2022-04-07

До уваги випускників 11-х класів! НМТ (блок з української мови)

Зміст, структура й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з української мови.

Докладніше

2022-04-06

Освітній процес підтримує емоційний стан та гуртує нас для Перемоги

В Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" освітній процес триває в онлайн-режимі

Докладніше

2022-04-03

До уваги вступників 2022 року!

Шановні друзі, війна змінила наші життя, і певні події складно планувати, однак, здобуття вищої освіти є надважливим правом кожного, тому для реалізації цього права у 2022 році Вам необхідно ознайомитись з інформацією, поданою нижче.

Докладніше

2022-02-19

Другий шаховий турнір Відкритого кубку Києва «Гран-прі 64»

У Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» проходить другий шаховий турнір Відкритого кубку Києва «Гран-прі 64»

Докладніше

2022-02-16

Акредитація ОП Право бакалаврського рівня вищої освіти

21-23 лютого 2022 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" проходитиме акредитаційна експертиза за спеціальністю 081 "Право" за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Докладніше