Збори трудового колективу (підведення підсумків 2021 року)

24 грудня 2021 року відбулися підсумкові збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія». Із завершенням 2021 року від імені Президента Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» акад. С.В. Ківалова привітав колектив ректор інституту проф. Василь Іванович Фелик. Ректор відмітив, що 2021 рік був досить успішним для інституту, а саме це збільшення кількості студентів-першокурсників бакалаврату і магістратури, фахових молодших спеціалістів, ліцензування та акредитація освітніх програм другого (магістерського) рівня вищої освіти з Права, Міжнародного права, Правоохоронної діяльності, Психології, Управління інтелектуальною власністю (Менеджмент), ліцензування освітніх програм першого (бакалаврського) рівня.

За багаторічну сумлінну працю, ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки України відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.12.2021 року № 487-к, було нагороджено Подяками Міністерства освіти і науки України:

Мельник Петро Васильович, проректор з навчально-методичної роботи;

Ковальчук Василь Євгенович, проректор з адміністративно-господарської роботи;

Воробей Петро Адамович, завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики;

Француз-Яковець Тетяна Анатоліївна, завідувач кафедри конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін;

Панова Наталія Сергіївна, завідувач кафедри адміністративного права інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін;

Тупкало Віталій Миколайович, завідувач кафедри кібербезпеки, інформаційних технологій та економіки;

Сердюк Георгій Никандрович, начальник навчально-методичного відділу,;

Матвійчук Валерій Костянтинович, професор кафедри кримінального права, процесу та криміналістики;

Шишка Роман Богданович, професор кафедри адміністративного права інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін;

СидорВікторія Дмитрівна, професор кафедри конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін;

Мельник Володимир Петрович, доцент кафедри конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін;

Васюренко Олег Володимирович, професор кафедри кібербезпеки, інформаційних технологій та економіки;

Ригованова Вікторія Анатоліївна, доцент кафедри філософії, іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін;

Заболотна Людмила Володимирівна, доцент кафедри конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін;

Букач Володимир Володимирович, доцент кафедри кримінального права, процесу та криміналістики;

Харь Інна Олексіївна, доцент кафедри адміністративного права інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін;

Панчишин Руслан Ігорович, доцент кафедри конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін;

Василенко Юлія Василівна, доцент кафедри кримінального права, процесу та криміналістики;

Коваленко Наталя Анатоліївна, доцент кафедри філософії, іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін;

ЖорнокуйУльяна Василівна, доцент кафедри філософії, іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін;

Вітомський Юрій Леонідович, старший викладач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики;

Корчемна Марина Яківна, старший викладачкафедри філософії, іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін;

Коберник Василь Петрович, викладач фахового коледжу;

Андрейчук Андрій Васильович, начальник відділу кадрів;

Байло Руслана Іванівна, заступник начальника навчально-методичного відділу.

Перед колективом також виступив Святослав Михайлович Піскун, тричі Генеральний прокурор України, Державний радник юстиції 1 класу, голова Союзу юристів України, який побажав успіхів і творчих здобутків у наступному році.

Новини

2022-01-01

З Днем Народження, Василю Івановичу!

1 січня відзначає День Народження ректор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України ФЕЛИК Василь Іванович

Докладніше

2021-12-31

З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Привітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим від ректора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Докладніше

2021-12-25

Збори трудового колективу (підведення підсумків 2021 року)

​24 грудня 2021 року відбулися підсумкові збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2021-12-10

Засідання круглого столу на тему «IV покоління прав людини: реалії та перспективи для України»

10 грудня 2021 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» кафедрою конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін організовано проведення круглого столу на тему «IV покоління прав людини: реалії та перспективи для України» з нагоди Міжнародного дня прав людини.

Докладніше

2021-12-08

Міністр освіти і науки України С.Шкарлет та керівники релігійних громад України

7 грудня 2021 року Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет та керівники релігійних громад України відвідали Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія"

Докладніше

2021-12-06

VIVAT ACADEMIA! З Днем народження НУ ОЮА

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» вітає колектив Національного університету «Одеська юридична академія» з 24-ою річницею від дня заснування Національного університету «Одеська юридична академія»!

Докладніше

2021-12-03

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Соціальний захист осіб з інвалідністю в умовах цифровізації суспільства"

3 грудня 2021 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія» відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Соціальний захист осіб з інвалідністю в умовах цифровізації суспільства" в онлай-режимі.

Докладніше

2021-11-30

Підписання договору про співпрацю з Центром міжнародних відносин "Мир і безпека"

30 листопада 2021 року Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» підписав договір про співпрацю з Центром міжнародних відносин «Мир і безпека».

Докладніше

2021-11-28

Участь студентів-журналістів у конференції "Сучасна наука: Комунікаційні аспекти XXI століття"

Студенти освітньої програми 061 «Журналістика» Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» взяли учать у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції на тему "Сучасна наука: Комунікаційні аспекти XXI століття"

Докладніше

2021-11-28

Запрошуємо на конференцію "Соціальний захист осіб з інвалідністю в умовах цифровізації суспільства"

3 грудня 2021 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбудеться IIІ Всеукраїнська науково-практична конференція"Соціальний захист осіб з інвалідністю в умовах цифровізації суспільства"

Докладніше

2021-11-28

Науково-практична конференція "Безпека у сфері інтелектуальної власності"

​26 листопада 2021 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практичній конференції «Безпека у сфері інтелектуальної власності».

Докладніше

2021-11-27

День відкритих дверей 27.11.2021року

27 листопада 2021 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» проведено День відкритих дверей

Докладніше

2021-11-25

Вакцинування здобувачів освіти

COVID-19 - пандемія невакцинованих

Докладніше

2021-11-25

Засідання Вченої ради 25 листопада 2021р.

​25 листопада 2021 року відбулося засідання Вченої ради Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» під керівництвом голови Вченої ради д.ю.н., професора, академіка Ківалова С.В.

Докладніше

2021-11-19

Вибори Президента і Ректора Інституту

19 листопада 2021 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися вибори Президента і Ректора Інститут

Докладніше