Зустріч Ректора Василя Фелика з Дмитром Комаровим

Ректор Київського університету інтелектуальної власності та права, професор Василь Фелик зустрівся з відомим українським телеведучим і мандрівником Дмитром Комаровим. Дмитро Комаров є випускником Київського університету інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» освітньої програми «Управління інтелектуальною власністю».

Ректор Університету Василь Фелик і телеведучий Дмитро Комаров обговорили сьогоднішні виклики, які стоять перед українцями під час військового вторгнення російської федерації та можливості допомоги нашим захисникам.

Дмитро Комаров недавно повернувся з районів активних бойових дій, де він продовжує журналістську і волонтерську діяльність з перших днів війни.

Як відомо, російський комітет захисту національних інтересів визнав відомого українського ведучого програми «Світ навиворіт» Дмитра Комарова «ворогом росії».

Дмитро Комаров з приємністю згадав навчання в Київському університеті інтелектуальної власності та права, який є alma mater для багатьох українських юристів, журналістів, політиків, діячів культури.

Київський університет інтелектуальної власності та права гордиться своїми випускниками!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Новини

2022-10-19

З Днем народження, Сергіє Миколайовичу!

Вітання з Днем народження Міністра освіти і науки України Шкарлета Сергія Миколайовича!

Докладніше