До уваги вступників 2022 року!

До уваги вступників 2022 року!

Шановні друзі, війна змінила наші життя, і певні події складно планувати, однак, здобуття вищої освіти є надважливим правом кожного, тому для реалізації цього права у 2022 році Вам необхідно ознайомитись з інформацією, поданою нижче.

Наразі Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році в якому буде докладно описано алгоритм вступу, однак, для організації будь-яких іспитувань потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Таку інформацію Український центр оцінювання якості освіти отримає з бази даних реєстрації для участі в ЗНО. Тому просимо про наступне:

Якщо Ви зареєструвалися для участі в ЗНО (заповнили реєстраційну картку, зібрали пакет реєстраційних документів і віддали його керівникові закладу освіти або самостійно надіслали до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти) ー ви є потенційним учасником вступних іспитувань до закладів вищої освіти.

Найімовірніше, ви вже маєте сертифікат учасника ЗНО, тож зможете заходити на свою Інформаційну сторінку (логін і пароль для входу розміщено на сертифікаті), аби отримати всю актуальну інформацію щодо подальших дій, яка стосуватиметься саме вас. Коли потрібно буде зайти на Інформаційну сторінку, буде повідомлено на офіційному сайті УЦОЯО та на інформаційних платформах Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету “Одеська юридична академія”, тому слідкуйте за оновленнями.

У разі якщо ви не маєте сертифіката ー не хвилюйтеся: невдовзі УЦОЯО повідомить Вам, як отримати логін і пароль для входу на свою Інформаційну сторінку.

Якщо ви цього року отримуєте повну загальну середню освіту (учень/учениця ліцею, гімназії чи студент/студентка ІІІ курсу коледжу) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки) ー до 9 квітня, будь ласка, створіть реєстраційну картку. Якнайуважніше поставтеся до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа. Ці дані є важливими не лише для участі в тестуваннях, а й для подання вами документів для вступу.

Найближчим часом Вам повідомлять з Українського центру оцінювання якості освіти, як дізнатися логін і пароль для входу на вашу Інформаційну сторінку з актуальною для вас інформацією. Стежте за оновленнями на сайті УЦОЯО та на інформаційних платформах Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету “Одеська юридична академія” ー і не пропустите важливих новин.

Якщо ви уже здобули повну загальну середню освіту (маєте свідоцтво про повну загальну середню освіту / атестат) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки) ー будь ласка, до 9 квітня створіть реєстраційну картку.

Ми розуміємо, що всім зараз не легко, однак переконані, що ситуація найближчим часом зміниться на краще і Ви зможете планувати своє майбутнє і втілювати свої мрії в життя. Безперечно, Ви зможете вступити до Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету “Одеська юридична академія” та Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету “Одеська юридична академія” у 2022 році та отримати якісну вищу освіту європейського рівня.

Слідкуйте за нашими новинами. Слава Україні!

Новини

2023-01-23

Запрошуємо на навчання до аспірантури

Київський університет інтелектуальної власності та права запрошує на навчання до аспірантури

Докладніше