Військова підготовка

Військова підготовка студентів

Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

Студенти інституту мають можливість пройти військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями.

Набір громадян на навчання у 2022 році за програмою підготовки офіцерів запасу в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського (далі – НУОУ) здійснюється за наступними напрямками (спеціальностями):

Підготовка здійснюється методом “військового дня” без відриву від основного місця навчання протягом 2 років. Саме після навчання на кафедрі військової підготовки перед студентами відкриється можливість разом з дипломом про вищу освіту отримати звання офіцерів запасу. Це розширить їхні можливості щодо вибору професії.

Умови та порядок прийому на навчання:

1. Конкурсний відбір кандидатів на навчання проводиться Відбірковою комісією Національного університету оборони України. Терміни проведення – з 04 квітня по 31 жовтня 2022 року.

2. Подача документів до Відбіркової комісії проводиться в період – з 1 лютого по 31 жовтня 2022 року.

3. Порядок подачі документів громадянами України на навчання.

3.1 Студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА», які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі на навчання з військової підготовки у 2022 році повинні подати заяви в навчальний відділ Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» ім’я ректора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

3.2 Інші категорії громадян України– заява на ім’я начальника НУОУ (через Відбіркову комісію НУОУ).

3.3 Після підписання заяви ректором Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» (начальником НУОУ) кандидати на навчання надають встановлений перелік документів до Відбіркової комісії НУОУ, а саме:

- заява;

- копія паспорта – 2 шт.;

- витяг до паспорта (якщо id-карта);

- копія картки платника податків – 2 шт.;

- посвідчення про приписку (крім дівчат) – 2 шт. або військовий квиток – 1 шт.;

- автобіографія підготовлена власноруч;

- фото 3х4 – 4 шт. (кольорові);

- довідка з деканату про форму навчання та середній бал успішності за попередні семестри навчання (екз., заліки) – для студентів;

- копія диплому (завіреного нотаріально або навчальним закладом) не нижче бакалавра та додатка щодо успішності – для інших категорій громадян України;

- оригінал медичної довідки з військкомату про придатність до навчання на кафедрі військової підготовки (надається після проходження кандидатом на навчання військово-лікарської комісії (ВЛК) у військкоматі за місцем обліку або реєстрації. Направлення на ВЛК видає Відбіркова комісія НУОУ).

Додаткова інформація:

044-271-06-88,
063-519-56-17,
044-271-09-72

https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова 2/32, КПП№3


Новини

2023-01-23

Запрошуємо на навчання до аспірантури

Київський університет інтелектуальної власності та права запрошує на навчання до аспірантури

Докладніше

2022-12-10

День відкритих дверей 2023

Київський університет інтелектуальної власності та права запрошує на День відкритих дверей 18 березня і 6 травня 2023 року

Докладніше