Другий шаховий турнір Відкритого кубку Києва «Гран-прі 64»

18-20 лютого 2022 року Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» проводить другий шаховий турнір Відкритого кубку Києва «Гран-прі 64», як співорганізатор разом з Федерацією Шахів України.

«Історія шахів налічує не менше, як півтори тисячі років, ця гра охоплює всі країни і давно стала невід’ємною частиною людської культури», - зазначив під час відкриття турніру ректор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія", доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Василь Іванович Фелик.

Також він додав, що провідний юридичний заклад вищої освіти активно підтримує заходи, спрямовані на формування майбутньої української інтелектуальної еліти та запросив відвідатита підтримати учасників Командного шахового турніру на Кубок Київського інституту інтелектуальної власності та права, який пройде 12 березня 2022 року.

Другий основний турнір етапу Відкритого кубку Києва «Гран-прі 64» відвідало 200 учасників з 9 областей України. Серед учасників турніру були і учні Фахового Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Рада шахових клубів міста Києва та представники Федерації Шахів України висловили вдячність Київського інституту інтелектуальної власності та права за допомогу і підтримку в організації та проведенісерії шахових турнірів, які об’єднають всі області України.

Новини

2023-05-14

Круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану» (12.05.2023)

12 травня 2023 року в Київському університеті інтелектуальної власності та права проведено круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану».

Докладніше

2023-04-29

Закінчується реєстрація на НМТ

​3 травня 2023 року закінчується термін реєстрації для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті

Докладніше