Магістр-2022: реєстрація МКТ і МТНК


27 червня 2022 року розпочалася реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК), яка триватиме до 18 липня включно. Реєстрацію здійснює приймальна комісія Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня магістра на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» на основі ступеня бакалавра зі спеціальностей 081 «Право» або 293 «Міжнародне право» допускаються особи за результатами магістерського комплексного тесту 2022 року (МКТ) або результатами тесту з права єдиного фахового вступного випробування з права та результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2019-2021 років (у будь-яких комбінаціях) та розгляду мотиваційних листів.

Для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 053 «Психологія», 073 «Менеджмент» (освітня програма – управління інтелектуальною власністю) на основі ступеня бакалавра допускаються особи за результатами магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) та розгляду мотиваційних листів.

Для конкурсного відбору осіб, для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» допускаються особи тільки за результатами розгляду мотиваційних листів.

Для здобуття вищої освіти за спеціальністю 053 «Психологія», 073 «Менеджмент» за кошти фізичних або юридичних осіб на основі попередгього ступеня магістра (ОКР спеціаліста) вступники можуть поступати за їх вибором або за результат магістерського тесту навчальної компетентності (МНТК), або скласти індивідуальну усну співбесіду з іноземної мови та фаховий іспит зі спеціальності в Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

Мотиваційні листи вступників до магістратури Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» надсилаються на електронну пошту vstup.intellect2022@gmail.com до 15 вересня, критерії написання листів та їх оцінювання опубліковано на нашому сайті у вкладці «Вступнику» розділ «Вступнику 2022» http://kyivinstitute.com/vstupniku/vstupniku_2022

Для реєстрації вступник має подати до приймальної комісії або надіслати на електронну адресу приймальної комісії kyiv.vstup@gmail.com скановані копії (фотокопії):

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

Звертаємо увагу, заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має зазначити населений пункт, у якому бажає пройти МКТ/МТНК.

Тестування проходитиме в тих містах України, де безпекова ситуація дозволяє створити екзаменаційні центри для проведення магістерських випробувань, а також у деяких містах за кордоном https://osvita.ua/master/master-zno/86743/

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа та реєстраційної картки на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. У разі виявлення в екзаменаційному листку помилок вступник має звернутися до приймальної комісії.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Можна ознайомитися з оприлюдненим демонстраційним варіантом МКТ.

Наша адреса: м. Київ, вул. Харківське шосе, 210 (ст.м. Бориспільська)

Довідки за тел.:

(044)-563-80-64

(044)-563-82-21

(044)-563-80-75

(050)-702-92-00 - приймальна комісія

Новини

2022-08-07

Магістрам 2022!!! Складання МКТ/МТНК

​З 10 по 17 серпня 2022 року відбуватиметься складання магістерського комплексного тесту (МКТ) для вступників на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) на спеціальності 053 «Психологія» та 073 «Менеджмент».

Докладніше

2022-08-04

Подання заяв на навчання у Фаховому коледжі

​Продовжується подання заяв вступників до Фахового коледжу. Термін навчання 3 роки.

Докладніше

2022-07-30

Порядок подання електронних заяв до бакалаврату

29 липня 2022 року розпочато подання електронних заяв на вступ для отримання освітнього ступеня бакалавра у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-27

Продовжено подання заяв до Фахового коледжу

Розпочався другий етап подачі заяв вступників на основі базової загальної середньої освіти (9-й клас) до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-26

Навчання за кошти державного бюджету

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання за кошти державного бюджету та за контрактом на денну і заочну форми навчання.

Докладніше

2022-07-23

Навчання в аспірантурі та докторантурі

З 1 серпня 2022 року здійснюється прийом документів на навчання в аспірантурі та докторантурі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія"

Докладніше

2022-07-13

Випускникам 9-х класів!!!

Продовжено подання електронних заяв!!!

Докладніше

2022-06-30

Порядок подання електронних заяв до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

До 13 липня 2022 року триває подання електронних заяв для випускників 9-х класів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

Докладніше

2022-06-29

Магістр-2022: реєстрація МКТ і МТНК

27 червня 2022 року розпочалася реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК)

Докладніше

2022-06-23

Порядок реєстрації електронних кабінетів для випускників 9-х класів

Алгоритм реєстрації електронних кабінетів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА "на основі 9-го класу

Докладніше