Порядок подання електронних заяв до бакалаврату

29 липня 2022 року розпочато подання електронних заяв на вступ для отримання освітнього ступеня бакалавра у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Міністерство освіти і науки України здійснило розподіл обсягів державного замовлення для закладів вищої освіти. Прозорий механізм розподілу державного замовлення спрямований на те, щоб кожен здобувач мав змогу навчатися в омріяному закладі вищої освіти. Відтак, раді повідомити, що Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеської юридичної академії» у 2022 році здійснюватиме набір здобувачів вищої освіти на навчання за державним фінансуванням та за кошти фізичних (юридичних) осіб за такими спеціальностями:

081 Право

Слідчо-прокурорська та адвокатська діяльність

Судова та управлінська діяльність

Цивільна та господарська юстиція

Інтелектуальна власність

293 Міжнародне право

053 Психологія

Юридична психологія

061 Журналістика

Медіа-журналістика та паблік релейшнз

073 Менеджмент

Управління інтелектуальною власністю

125 Кібербезпека


Покрокова інструкція подання електронної заяви:

Для успішної подачі електронної заяви необхідно увійти у створений кабінет вступника за посиланням https://cabinet.edbo.gov.ua/login, коректно ввести логін та пароль та натиснути кнопку «Перейти до подачі заяв»

Заповнюєте форму «Параметри відбору конкурсних пропозицій» відповідно до наведеного зразка та натискаєте кнопку «ПОШУК». Обираєте конкурсну пропозицію та натискаєте кнопку «ПОДАТИ ЗАЯВУ»

У формі, що відкрилась перевіряєте внесені дані та прокручуєте до низу сторінки. Обов’язково відмічаєте «Обраний освітній ступінь (рівень) за бюджетні кошти» - «ніколи не здобувався». Через кнопку «Внести текст мотиваційного листа» завантажуєте тест Вашого мотиваційного листа без додатків та обираєте вступні випробування відповідно до сертифікатів НМТ або ЗНО 2019-2021 років.

Після внесення всіх необхідних даних натискаєте кнопку «Подати заяву» та у вікні «Підтвердження подачі заяв» натискаєте кнопку «Підтвердити».

Перевірити подану заяву можна у вікні «Подані заяви» через декілька хвилин після подачі.


Зверніть увагу, що електронна заява для вступу та мотиваційний лист приймаються з 29.07.2022 по 23.08.2022 року.

Оформлення мотиваційного листа

 • Мотиваційний лист оформлюється як текст, відповідно до загальних вимог жанру написання мотиваційних листів. Форма написання друкована (не рукописна).
 • Передусім слід розмістити у верхньому куті інформацію про адресата і адресанта
 • У вступі (окремий абзац) необхідно коротко пояснити, чому вступник обрав для навчання відповідну освітню програму і саме цей заклад освіти. Як навчання в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» або фаховому коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та праваНУ «ОЮА» сприятиме професійному розвитку та зростанню.
 • Основну частину починаємо з другого абзацу. Вона має бути логічним продовженням вступу.
 • Заключна частина – невеликий за обсягом логічний підсумок (3-5 речень), який підтверджує готовність вступника навчатися саме за обраною спеціальністю.
 • Мотиваційний лист не повинен за обсягом перевищувати аркуш А4 (приблизно до 400 слів).

Вступник може вказати:

 • кар’єрні прагнення, на основі яких обрано саме цю спеціальність;
 • кар’єрний план – чого хочете досягти, отримавши освіту вищу та фахову передвищу в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» або фаховому коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»;
 • свої здобутки, що будуть корисними для навчання за обраним фахом (успіхи у навчанні; участь у діяльності учнівського/студентського самоврядування, громадських організаціях; досягнення у різноманітних освітніх конкурсах, проєктах; володіння іноземними мовами та інше);
 • особистісні якості, які можуть допомогти досягти успіху в обраній сфері;
 • альтернативні варіанти вибору спеціальності, чому зупинився саме на ній;
 • осіб, які вплинули на його вибір;
 • свої соціальні навички, необхідні для здобуття певної професії.

Саме у цій частині вступник доводить, що він є вмотивованою особою з чітко визначеною метою. Подана інформація зможе позитивно вплинути на вирішення питання про зарахування на навчання.

Зразок


Київському інституту інтелектуальної

власності та права

Національного університету

«Одеська юридична академія»

вступника до

Київського інституту інтелектуальної

власності та права НУ «ОЮА»

за спеціальністю 081 «Право»

(прізвище, ім’я, по батькові вступника)

електронна адреса

тел.: (.....)….


Мотивацій лист

Текст …. ( Максимальний обсяг 400 слів)

Дата


Наша адреса:

м. Київ, Харківське шосе, 210

Телефон для довідок:

(044) 563 80 64

Приймальна комісія:

(050) 702-92-00

(044) 563-82-21

Новини

2022-08-07

Магістрам 2022!!! Складання МКТ/МТНК

​З 10 по 17 серпня 2022 року відбуватиметься складання магістерського комплексного тесту (МКТ) для вступників на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) на спеціальності 053 «Психологія» та 073 «Менеджмент».

Докладніше

2022-08-04

Подання заяв на навчання у Фаховому коледжі

​Продовжується подання заяв вступників до Фахового коледжу. Термін навчання 3 роки.

Докладніше

2022-07-30

Порядок подання електронних заяв до бакалаврату

29 липня 2022 року розпочато подання електронних заяв на вступ для отримання освітнього ступеня бакалавра у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-27

Продовжено подання заяв до Фахового коледжу

Розпочався другий етап подачі заяв вступників на основі базової загальної середньої освіти (9-й клас) до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-26

Навчання за кошти державного бюджету

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання за кошти державного бюджету та за контрактом на денну і заочну форми навчання.

Докладніше

2022-07-23

Навчання в аспірантурі та докторантурі

З 1 серпня 2022 року здійснюється прийом документів на навчання в аспірантурі та докторантурі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія"

Докладніше

2022-07-13

Випускникам 9-х класів!!!

Продовжено подання електронних заяв!!!

Докладніше

2022-06-30

Порядок подання електронних заяв до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

До 13 липня 2022 року триває подання електронних заяв для випускників 9-х класів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

Докладніше

2022-06-29

Магістр-2022: реєстрація МКТ і МТНК

27 червня 2022 року розпочалася реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК)

Докладніше

2022-06-23

Порядок реєстрації електронних кабінетів для випускників 9-х класів

Алгоритм реєстрації електронних кабінетів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА "на основі 9-го класу

Докладніше