Святкові урочистості з нагоди посвяти студентів-першокурсників та початку навчального 2020-2021 року

21 вересня 2020 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене початку навчального року та посвяти у першокурсники.


Зі святом усіх присутніх привітав Президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік Національної академії правових наук України,доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Сергій Васильович Ківалов, який побажав першокурсникам здоров'я, цікавого студентського життя, здобуття міцних знань , самореалізації і натхнення.

Сьогоднішнє свято особливо знакове. Оскільки,нас духовно збагачуватиме Божим словом та Божим благословенням з нагоди посвяти першокурсників та освячення місця будівництва храму Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, Єпископ Білогородський, Вікарій Київської Митрополії Сільвестр та Єпископ Бородянський Марк.


Із вітаннями звернувся також директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» , доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Василь Іванович Фелик, який привітав першокурсників з початком студентського життя та наголосив, що наш Університет - це і символ минулого, еталон сьогодення і перспектива майбутнього.

Серед почесних та вельмишановних гостей на святі були присутні :

Львов Богдан Юрійович - заступник голови Верховного Суду, голова Касаційного господарського суду у складі Верховного суду, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України;

Бойко Юрій Анатолійович - народний депутат України, Голова депутатської фракції Верховної Ради України, Герой України;

Славицька Антоніна Керимівна - народний депутат України, кандидат юридичних наук, доцент КІІВП НУ ОЮА;

Густєлєв Олександр Олександрович - заступник голови Київської міської державної адміністрації;

Савчук Роман Михайлович - директор Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат юридичних наук;Сьогоднішній день для кожного присутнього є особливим, адже хтось із присутніх вже впевнено крокує до чітко визначеної мети у житті, а хтось лише починає свій шлях до досконалості знань. Незвичним хвилюванням сьогодні світяться очі наших першокурсників. Адже сьогодні у них особливе свято – посвята першокурсників. .

Президент Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Васильович Ківалов вручив студентам першого курсу символічний студентський квиток, котрий слугує справжнім документом, який підтверджує статус студента. Після цього студентами 1 курсу: Маніло Оленою Михайлівною та Ященком Єгором Юрійовичем була проголошена клятва усіх студентів, яка символізує їхню відданість та шану навчанню.Наші студенти – це молоде покоління, яке точно знає чого прагне від життя та як досягати своїх цілей. А це тому, що наша alma mater активно сприяє та заохочує до активного студентського життя ще з перших курсів навчання. Саме тому особлива увага сьогодні була приділена і найкращим студентам- старшокурсникам, які проявили неабиякі знання у навчанні, відзначились у науковій роботі, приймали активну участь у громадському житті навчального закладу. Їх відзначили Президент НУ ОЮА Ківалов С.В. та директор КІІВП Фелик В.І. врученням дипломів із занесенням їх портрету на дошку пошани.

Музичні вітання студентам дарувала аспірантка НУ ОЮА, Заслужена артистка України Наталія Валевська. Також своєю піснею усіх присутніх привітала студентка магістратури Роксолана Калин.

З початком нового навчального року вас, дорогі друзі! Бажаємо усім студентам, викладачам і батькам творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння! Нехай цей навчальний рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей


Новини

2020-10-22

Запрошуємо на підготовчі курси!

Фаховий Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" проводить набір на підготовчі курси для учнів 9-х класів, а також підготовку до складання ЗНО учнями 11-х класів.

Докладніше

2020-10-19

Всеукраїнська науково-практична конференція​-дискусія "Місце недержавної судової експертизи у забезпеченні судочинства України"

19 жовтня 2020 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" ​за сприяння та підтримки Президента НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, професора, академіка Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП, Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція​-дискусія "Місце недержавної судової експертизи у забезпеченні судочинства України".

Докладніше

2020-10-19

Перехід навчального процесу у частково дистанційну форму навчання

19 жовтня 2020 року відбулася зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика зі студенським активом та старостами бакалаврату і магістратури.

Докладніше

2020-10-14

З Днем захисника України!

День Захисника України є справжнім святом самовідданості і благородства, що так органічно поєдналося з іншими святами, які також відзначають 14 жовтня – Покрови Пресвятої Богородиці і Днем українського козацтва. І нині Пресвята Богородиця оберігає українських захисників, чоловіків та жінок, які, так само, як наші пращури, стоять на захисті рідної землі.

Докладніше

2020-10-09

09 жовтня 2020 року відбулося освячення Церкви Святого Апостола і Євангельського Іоанна Богослова у Міжнародній академічній школі "Одеса"

09 жовтня 2020 року відбулося освячення Церкви Святого Апостола і Євангельського Іоанна Богослова у Міжнародній академічній школі "Одеса" Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм, Митрополитом Одеським і Ізмаїлом Агафангелом.

Докладніше

2020-10-08

Вітаємо зі святом! З Днем юриста!

​​08 жовтня в Україні відзначається День юриста, який з'явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р. 8 жовтня було вибрано не випадково, вважається, що саме в цей день у 1016 році Київський князь Ярослав Мудрий видав перший звід законів Руська правда.

Докладніше

2020-10-07

Святковий концерт з нагоди професійного свята - Дня юриста!

​07 жовтня 2020 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся святковий концерт з нагоди професійного свята - Дня юриста.

Докладніше

2020-10-06

Запрошуємо на День відкритих дверей, що відбудеться 7 листопада 2020 року та 5 грудня 2020 року!

​7 листопада 2020 року та 5 грудня 2020 року у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбудеться традиційно-визначна подія - День відкритих дверей.

Докладніше

2020-10-04

Вітання із Днем працівника освіти!

Від імені директора Київського інститу​ту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія", Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика висловлюємо щирі вітання з нагоди Дня працівника освіти!

Докладніше

2020-09-29

29 вересня 2020 року відбулося проведення старостату

29 вересня 2020 року відбулося зібрання старост 1 курсу Фахового коледжу та інституту із директором Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслуженим юристом України, професором д.ю.н. Василем Івановичем Феликом.

Докладніше

2020-09-28

28.09.2020 року відбулися збори трудового колективу

​28 вересня 2020 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбулися збори трудового колективу.

Докладніше

2020-09-28

28.09.2020 р. відбулась ознайомча зустріч директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із студентами 1-го курсу інституту

Варто зазначити, що такий спосіб комунікації дирекції та адміністрації із студентами звична справа, адже саме у формі "живої дискусії" створюється ефективний діалог. На даних зустрічах обговорюються внутрішні питання навчального процесу, зокрема, успішність та відвідування пар студентами, йде мова і про подальші плани , котрі найближчим часом будуть реалізовані.

Докладніше

2020-09-21

Освячення місця будівництва храму Преподобного Сергія Радонезького

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за підтримки Президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова 21 вересня 2020 року відбулося освячення місця будівництва храму Преподобного Сергія Радонезького.

Докладніше

2020-09-21

Святкові урочистості з нагоди посвяти студентів-першокурсників та початку навчального 2020-2021 року

​21 вересня 2020 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене початку навчального року та посвяти у першокурсники.

Докладніше

2020-09-15

Підготовчі курси

Фаховий Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" проводить набір на підготовчі курси для учнів 9-х класів, а також підготовку до складання ЗНО учнями 11-х класів.

Докладніше

2020-09-11

11 вересня 2020 року відбулося засідання Вченої ради

11 вересня 2020 року відбулося засідання Вченої ради Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» під головуванням директора КІІВП, Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика

Докладніше