Урочистий початок навчального року

6 вересня 2021 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися урочистості з нагоди початку навчального року та посвяти у першокурсники.

Зі святом усіх присутніх привітав Міністр освіти і науки України, доктор економічних наук, професор Шкарлет Сергій Миколайович.

Президент Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», академік НАПрН і НАПН, доктор юридичних наук, професор, Ківалов Сергій Васильович побажав першокурсникам здоров'я, цікавого студентського життя, здобуття міцних знань, самореалізації і натхнення.

Ректор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Фелик Василь Іванович, привітав першокурсників з початком студентського життя та наголосив, що наш Інститут - це символ минулого, еталон сьогодення і перспектива майбутнього. Висловив слова вдячності Міністру освіти і науки україни С.М. Шкарлету і Президенту Інституту С.В. Ківлову за підтримку сприяння у підготовці висококваліфікованих фахівцій, які готує Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

З Божим Благословення та духовними настановами до першокурсників, студентів та їх батьків звернувся єпископ Білогородський, вікарій Київської митрополії, ректор Київської духовної академії і семінарії Сильвестр.

Щирі слова привітання прозвучати від Голови державної служби якості освіти, кандидата юридичних наук Гурака Руслан Васильович; ректора Національного авіаційного університету, доктора технічних наук, професора Луцького Максима Георгійовича, заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Гайченка Андрія Віталійовича.

Серед гостей в урочистостях також взяли участь Савчук Роман Михайлович, директор Івано-Франківського юридичного інституту НУ «ОЮА»» та Воробчак Андрій Романович, директор Чернівецького юридичного інституту НУ «ОЮА».

Президент Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Васильович Ківалов вручив студентам першого курсу символічний студентський квиток, котрий слугує справжнім документом, який підтверджує статус студента. Після цього студентами 1 курсу була проголошена клятва студентів, яка символізує їхню відданість та шану навчанню.

Музичні вітання студентам дарувала гордість нашого інституту, аспірантка НУ ОЮА, Заслужена артистка України Наталія Валевська та відомий український композитор та співак Ніколо Петраш. Також своєю піснею усіх присутніх привітала студенткамагістратури Роксолана Калин.

"З початком нового навчального року Вас, дорогі друзі! Бажаємо усім студентам, викладачам і батькам творчої наснаги, наполегливості та великого натхнення! Нехай цей навчальний рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей!" - побажав всім ректор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" Фелик Василь Іванович.

Новини

2022-08-07

Магістрам 2022!!! Складання МКТ/МТНК

​З 10 по 17 серпня 2022 року відбуватиметься складання магістерського комплексного тесту (МКТ) для вступників на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) на спеціальності 053 «Психологія» та 073 «Менеджмент».

Докладніше

2022-08-04

Подання заяв на навчання у Фаховому коледжі

​Продовжується подання заяв вступників до Фахового коледжу. Термін навчання 3 роки.

Докладніше

2022-07-30

Порядок подання електронних заяв до бакалаврату

29 липня 2022 року розпочато подання електронних заяв на вступ для отримання освітнього ступеня бакалавра у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-27

Продовжено подання заяв до Фахового коледжу

Розпочався другий етап подачі заяв вступників на основі базової загальної середньої освіти (9-й клас) до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-26

Навчання за кошти державного бюджету

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання за кошти державного бюджету та за контрактом на денну і заочну форми навчання.

Докладніше

2022-07-23

Навчання в аспірантурі та докторантурі

З 1 серпня 2022 року здійснюється прийом документів на навчання в аспірантурі та докторантурі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія"

Докладніше

2022-07-13

Випускникам 9-х класів!!!

Продовжено подання електронних заяв!!!

Докладніше

2022-06-30

Порядок подання електронних заяв до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

До 13 липня 2022 року триває подання електронних заяв для випускників 9-х класів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

Докладніше

2022-06-29

Магістр-2022: реєстрація МКТ і МТНК

27 червня 2022 року розпочалася реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК)

Докладніше

2022-06-23

Порядок реєстрації електронних кабінетів для випускників 9-х класів

Алгоритм реєстрації електронних кабінетів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА "на основі 9-го класу

Докладніше