Урочистий початок навчального року

6 вересня 2021 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися урочистості з нагоди початку навчального року та посвяти у першокурсники.

Зі святом усіх присутніх привітав Міністр освіти і науки України, доктор економічних наук, професор Шкарлет Сергій Миколайович.

Президент Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», академік НАПрН і НАПН, доктор юридичних наук, професор, Ківалов Сергій Васильович побажав першокурсникам здоров'я, цікавого студентського життя, здобуття міцних знань, самореалізації і натхнення.

Ректор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Фелик Василь Іванович, привітав першокурсників з початком студентського життя та наголосив, що наш Інститут - це символ минулого, еталон сьогодення і перспектива майбутнього. Висловив слова вдячності Міністру освіти і науки україни С.М. Шкарлету і Президенту Інституту С.В. Ківлову за підтримку сприяння у підготовці висококваліфікованих фахівцій, які готує Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

З Божим Благословення та духовними настановами до першокурсників, студентів та їх батьків звернувся єпископ Білогородський, вікарій Київської митрополії, ректор Київської духовної академії і семінарії Сильвестр.

Щирі слова привітання прозвучати від Голови державної служби якості освіти, кандидата юридичних наук Гурака Руслан Васильович; ректора Національного авіаційного університету, доктора технічних наук, професора Луцького Максима Георгійовича, заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Гайченка Андрія Віталійовича.

Серед гостей в урочистостях також взяли участь Савчук Роман Михайлович, директор Івано-Франківського юридичного інституту НУ «ОЮА»» та Воробчак Андрій Романович, директор Чернівецького юридичного інституту НУ «ОЮА».

Президент Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Васильович Ківалов вручив студентам першого курсу символічний студентський квиток, котрий слугує справжнім документом, який підтверджує статус студента. Після цього студентами 1 курсу була проголошена клятва студентів, яка символізує їхню відданість та шану навчанню.

Музичні вітання студентам дарувала гордість нашого інституту, аспірантка НУ ОЮА, Заслужена артистка України Наталія Валевська та відомий український композитор та співак Ніколо Петраш. Також своєю піснею усіх присутніх привітала студенткамагістратури Роксолана Калин.

"З початком нового навчального року Вас, дорогі друзі! Бажаємо усім студентам, викладачам і батькам творчої наснаги, наполегливості та великого натхнення! Нехай цей навчальний рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей!" - побажав всім ректор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" Фелик Василь Іванович.

Новини

2021-09-19

До уваги вступників у магістратуру!

15 вересня 2021 року розпочався прийом заяв для вступу у магістратуру

Докладніше

2021-09-19

Оголошення

Відкрита зустріч ОП Правоохоронна діяльність (другий рівень вищої освіти)

Докладніше

2021-09-19

Оголошення

Відкрита зустріч ОП Міжнародне право (другий рівень вищої освіти)

Докладніше

2021-09-06

Урочистий початок навчального року

6 вересня 2021 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися урочистості з нагоди початку навчального року та посвяти у першокурсники.

Докладніше

2021-09-03

Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання і перспективи розвитку судової експертизи і криміналістики»

​3 вересня 2021 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання і перспективи розвитку судової експертизи і криміналістики». 

Докладніше

2021-08-26

26 серпня - Збори трудового колективу

26 серпня 2021 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" з нагоди підготовки до початку навчального процесу

Докладніше

2021-08-24

З Днем Незалежності!

Вітаємо з 30-ю річницею Незалежності України!

Докладніше

2021-08-18

ВІтаємо першокурсників!

Навчальний процес розпочнеться 3 вересня!!!

Докладніше

2021-07-29

Військова підготовку

​Студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" маю можливість навчатися за програмою підготовки офіцерів запасу

Докладніше

2021-07-15

Подання електронних заяв для бакалаврів після 11 класів

Подання електронних заяв для бакалаврів після 11 класів до Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія"

Докладніше

2021-07-10

Реєстрація електронних кабінетів вступників

​1 липня 2021 р. розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступу на бакалавра та магістра

Докладніше

2021-07-09

Випускникам 9-их класів!!!

Набір до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету«Одеська юридична академія»

Докладніше

2021-06-04

Вітання з нагоди Дня народження професора кафедри кримінального права, процесу і криміналістики Матвійчука Валерія Констянтиновича

​4 червня 2021 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслужений юрист України, професор, д.ю.н. Василь Іванович Фелик, адміністрація Інституту та професорсько-викладацький склад кафедри кримінального права, процесу і криміналістики привітали Заслуженого працівника народної освіти України, Відмінника освіти України, стипендіата державної стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери, академіка Академії наук вищої освіти України, професора кафедри кримінального права, процесу і криміналістики Матвійчука Валерія Констянтиновича з нагоди Дня народження.

Докладніше

2021-06-01

Коледж Київського Інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» запрошує на підготовчі курси!

Навчання відбувається у вигляді теоретичних занять та тренувальних тестувань, які моделюють вступні випробування до Коледжу та ЗНО. Заняття проводяться за розкладом щосуботи.

Докладніше

2021-05-28

Урочисте відкриття спортивно-оздоровчого комплексу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

​Все краще для студентів! Під цим гаслом за підтримки та сприяння Президента НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, академіка, професора Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП, Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика 28 травня 2021 року відбулося відкриття спортивно-оздоровчого комплексу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія". Це надзвичайно потужній й масштабний проект, який уже сьогодні реалізовано у життя, що доводить - Національний університет "Одеська юридична академія" виступає справжнім еталоном для наслідування. Для нас навчання та здоровий активний відпочинок студентів - є пріоритетом розвитку!

Докладніше