Вручення дипломів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

20 липня 2022 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврів та фахових молодших бакалаврів.

Отриманий диплом, наче путівка у нове професійне життя, де набуті знання представляють наших випускників висококваліфікованими професіоналами своєї справи, у руках яких доля України, адже саме вони виступають гарантом формування політико-правового середовища нашої держави.

Багато теплих слів і побажань випускникам було висловлено керівництвом, професорсько-викладацьким складом та батьками.

Із вітальною промовою до випускників та гостей звернувся Президент Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, професор, академік, Заслужений юрист України Ківалов Сергій Васильович. Він особисто вручив дипломи випускникам і побажав подальших успіхів на професійній ниві.

Ректор інституту, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Фелик Василь Іванович, відмітив, що в умовах військового стану важливим є залишатися згуртованими та вірити у перемогу, не зупинятися на досягнутому та продовжувати здобуття освіти в нашому Інституті.

Дипломи бакалавра за спеціальностями 081 «Право» і 293 «Міжнародне право» отримали понад 250 випускників Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», з них з відзнакою – 21 випускник.

Фаховий коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» підготував понад 180 фахових молодших бакалаврів, з них диплом з відзнакою отримали 8 здобувачів.

Святкову атмосферу заходу підтримувала концертна програма, у виконання аспірантки Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» Роксолана Калин. Бажаємо нашим випускникам творчого натхнення, успіхів у своїх починаннях та здійснення життєвих планів і продовження навчання на бакалавраті та магістратурі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».Новини

2022-08-07

Магістрам 2022!!! Складання МКТ/МТНК

​З 10 по 17 серпня 2022 року відбуватиметься складання магістерського комплексного тесту (МКТ) для вступників на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) на спеціальності 053 «Психологія» та 073 «Менеджмент».

Докладніше

2022-08-04

Подання заяв на навчання у Фаховому коледжі

​Продовжується подання заяв вступників до Фахового коледжу. Термін навчання 3 роки.

Докладніше

2022-07-30

Порядок подання електронних заяв до бакалаврату

29 липня 2022 року розпочато подання електронних заяв на вступ для отримання освітнього ступеня бакалавра у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-27

Продовжено подання заяв до Фахового коледжу

Розпочався другий етап подачі заяв вступників на основі базової загальної середньої освіти (9-й клас) до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2022-07-26

Навчання за кошти державного бюджету

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання за кошти державного бюджету та за контрактом на денну і заочну форми навчання.

Докладніше

2022-07-23

Навчання в аспірантурі та докторантурі

З 1 серпня 2022 року здійснюється прийом документів на навчання в аспірантурі та докторантурі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія"

Докладніше

2022-07-13

Випускникам 9-х класів!!!

Продовжено подання електронних заяв!!!

Докладніше

2022-06-30

Порядок подання електронних заяв до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

До 13 липня 2022 року триває подання електронних заяв для випускників 9-х класів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

Докладніше

2022-06-29

Магістр-2022: реєстрація МКТ і МТНК

27 червня 2022 року розпочалася реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК)

Докладніше

2022-06-23

Порядок реєстрації електронних кабінетів для випускників 9-х класів

Алгоритм реєстрації електронних кабінетів для вступу до Фахового коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА "на основі 9-го класу

Докладніше