Вручення дипломів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

20 липня 2022 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврів та фахових молодших бакалаврів.

Отриманий диплом, наче путівка у нове професійне життя, де набуті знання представляють наших випускників висококваліфікованими професіоналами своєї справи, у руках яких доля України, адже саме вони виступають гарантом формування політико-правового середовища нашої держави.

Багато теплих слів і побажань випускникам було висловлено керівництвом, професорсько-викладацьким складом та батьками.

Із вітальною промовою до випускників та гостей звернувся Президент Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, професор, академік, Заслужений юрист України Ківалов Сергій Васильович. Він особисто вручив дипломи випускникам і побажав подальших успіхів на професійній ниві.

Ректор інституту, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Фелик Василь Іванович, відмітив, що в умовах військового стану важливим є залишатися згуртованими та вірити у перемогу, не зупинятися на досягнутому та продовжувати здобуття освіти в нашому Інституті.

Дипломи бакалавра за спеціальностями 081 «Право» і 293 «Міжнародне право» отримали понад 250 випускників Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», з них з відзнакою – 21 випускник.

Фаховий коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» підготував понад 180 фахових молодших бакалаврів, з них диплом з відзнакою отримали 8 здобувачів.

Святкову атмосферу заходу підтримувала концертна програма, у виконання аспірантки Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» Роксолана Калин. Бажаємо нашим випускникам творчого натхнення, успіхів у своїх починаннях та здійснення життєвих планів і продовження навчання на бакалавраті та магістратурі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».Новини

2023-05-14

Круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану» (12.05.2023)

12 травня 2023 року в Київському університеті інтелектуальної власності та права проведено круглий стіл на тему: «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану».

Докладніше

2023-04-29

Закінчується реєстрація на НМТ

​3 травня 2023 року закінчується термін реєстрації для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті

Докладніше