17 листопада - День Університету і Міжнародний день студентів

17 листопада 2023 року у Київському університеті інтелектуальної власності та права відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Київського університету інтелектуальної власності та права і Міжнародного дня студентів.

Науково-педагогічнийколектив та студентів від імені Президента Університету, академіка Ківалова Сергія Васильовича привітав ректор Університету, професор Фелик Василь Іванович. У вітальному слові ректор Університету Василь Фелик висловив слова вдячності академіку Ківалову Сергію Васильовичу за створення, розвиток і постійну підтримку Київського університету інтелектуальної власності та права.

Президентом Університету, академіком Ківаловим Сергієм Васильовичем сформовано науково-педагогічний колектив, який забезпечує надання якісних освітніх послуг. З кожним роком збільшується кількість бажаючих навчатися в Університеті, відкриваються нові освітні програми та спеціальності.

Завдяки натхненній праці Ківалова С.В. Київський університет інтелектуальної власності та права за невеликий період часу досягнув значних успіхів у підготовці висококваліфікованих юристів, менеджерів, психологів, журналістів та інших фахівців.


В період повномасштабного вторгнення агресора на нашу України, Київський університет інтелектуальної власності та права активно бере участь волонтерській допомозі Збройним Силам України, викладачі та студенти мужньо захищаю нашу Батьківщину.

З нагоди Дня Університету подяки Президента Київського університету інтелектуальної власності та права академіка Ківалова Сергія Васильовича за активну участь у захисті України оголошено майору повітряних сил ЗСУ Юрченко І.І., старшому лейтенанту повітряних сил ЗСУ Парфеньонку О.Є., старшому лейтенанту ЗСУ Мельничуку В.В., старшому лейтенанту НГУ Муровйову Є.Ю., старшому лейтенанту НГУ Москалюку В.О., молодшому лейтенанту НГУ Літвіну Є.О.

За сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток Київського університету інтелектуальної власності та права ректором Університету Василем Феликом від імені Президента Університету Сергія Ківалова було нагороджено грамотами, подяками та грошовими преміями науково-педагогічний, педагогічний колектив та студентів Київського університету інтелектуальної власності та права і фахового коледжу Університету.

На завершення святкування Дня Київського університету інтелектуальної власності та права та Міжнародного дня студентів всі мали можливість скуштувати смачний торт від керівництва Університету.


Бажаємо Всім натхнення на шляху розвитку вітчизняної науки і освіти, витривалості в роботі і навчанні, наполегливості у виконанні щоденних завдань. Життя ставить умови, в яких бути сильними – наша єдина можливість разом іти до спільної Перемоги. Тому і керівництво університету, і викладацький склад, і студенти сьогодні єдині як ніколи. Усім випала спільна честь працювати на майбутнє нашої країни, готувати її інтелектуальний фаховий потенціал, зміцнювати державу, працювати на спільну перемогу України!

Слава Україні!

Новини