25 років Національному університету "Одеська юридична академія"

25 років!

З таким Ювілеєм ректор Київського університету інтелектуальної власності та права, доктор юридичних наук, професор Василь Іванович Фелик, науково-педагогічний колектив та студенти вітають Легендарний Національний університет «Одеська юридична академія», його засновника і Президента Національного університету «Одеська юридична академія», доктора юридичних наук, професора, академіка Сергія Васильовича Ківалова!

Чверть століття бездоганного служіння народу України в підготовці кадрів для усіх галузей юридичної фахової діяльності та науки. Освіта, здобута в цих добротних стінах стала одним з наріжних каменів національної правової системи, в якій формуються принципи справедливості, відкритості, чесності, демократичних підходів до вирішення найважливіших питань сучасності.

У свою чергу, ми дякуємо за те, що Одеська юридична школа, яку Ви успішно розвиваєте, стала основою створення і Київського університету інтелектуальної власності.

Дозвольте висловити слова вдячності і шани, дорогі колеги, за Ваш кропіткий, щоденний і такий важливий для України труд!

У цей славетний день бажаємо Одеській юридичній академії гідно пройти усі випробовування на шляху до Перемоги. Бажаємо успішно продовжувати готувати правовий, науковий і освітній потенціал нашої країни, вести за собою талановиту молодь, закладати основи законного і справедливого суспільства наступних поколінь.

Святкуємо славетний Ювілей разом!

В добрий час на довгі роки!

Новини