Договір про співробітництво із ЗСШ №42 міста Києва

25 квітня 2023 року ректор Київського університету інтелектуальної власності та права, професор Фелик Василь Іванович підписав договір про співпрацю з директором середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 42 м. Києва Дубовецьким Юрієм Олександровичем.

Досягнуто домовленостей про співробітництво в галузі освітньої діяльності, виявлення та підтримки талановитих дітей, реалізації додаткових загальноосвітніх програм, розвитку системи ранньої професійної орієнтації учнів та сприяння ефективному функціонуванню освітнього кластера «ШколаУніверситет». Зокрема, проведення профорієнтації учнівської молоді, підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання згідно з державними програмами й умовами вступу до Університету, розвиток передпрофільної підготовки і профільного навчання учнів СЗШ № 42 м. Києва; спільної розробки інтегрованих навчальних планів і програм, що забезпечують відповідну спеціалізацію та поглиблене навчання учнів; впровадженні інноваційних педагогічних технологій; проведення спільних науково-методичних досліджень в галузі загальної, вищої, фахової передвищої освіти та додаткової освіти; спільного проведення освітніх і культурно-творчих заходів, конференцій, олімпіад і конкурсів наукових робіт.

Київський університет інтелектуальної власності та права докладає всіх зусиль для підтримки талановитих дітей.

Новини

2023-07-14

Продовження подання заяв до Фахового коледжу

До 20 липня 2023 року продовжено подання заяв до Фахового коледжу Київського університету інтелектуальної власності та права

Докладніше