Кубок з шахів для дітей дошкільного віку

З ініціативи Президента Університету, академіка Ківалов Сергія Васильовича та підтримки Ректора Університету, професора Фелика Василя Івановича Київський університет інтелектуальної власності та права виступив співорганізатором Дошкільного кубку з шахів 2023 (Preschool chess cup 2023).

Перший Всеукраїнський шаховий турнір для дошкільнят був також організований Благодійним Фондом Mr.Leader та Федерацією шахів України.

Відкрив дитячий турнір народний депутат України, голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Володимир Воронов. Юних учасників турніру та їх батьків привітали Міністр молоді та спорту України, президент Національного Олімпійського Комітету, Олімпійський чемпіон - Вадим Гутцайт, ректор Київського університету інтелектуальної власності та права - Василь Фелик, перший віце-президент Федерації шахів України - Юрій Гнип, підполковник ЗСУ, майстер спорту України - Генадій Ніколайчук, президент Київської Міської Федерації Регбі - Олександр Потапенко, проректор Київського університету культури і мистецтв - Інна Костиря, президент Федерації боксу України - Кирило Шевченко, директор благодійного фонду «Містер Лідер» - Ольга Рейпольська, директор компанії «Мр.ЛідерҐлобал» - Наталія Піканова.

В турнірі взяли участь діти дошкільного віку з усієї України. Юні шахісти показали свої неймовірні навички, спортивну майстерність, інтелектуальність, витримку і прагнення до перемоги. Усі учасник турніру нагороджені пам’ятними призами і подарунками.

Переможцем Всеукраїнського дошкільного турніру з шахів став - Марк Макаричев.

Вітаємо учасників і переможців турніру, які є справжніми чемпіонами. Бажаємо і надалі долати нові вершини у світі шахів.

Новини

2023-07-14

Продовження подання заяв до Фахового коледжу

До 20 липня 2023 року продовжено подання заяв до Фахового коледжу Київського університету інтелектуальної власності та права

Докладніше