Посвята у студенти структурних підрозділів Університету у містах Івано-Франківськ та Чернівці

11-12 вересня 2023 року у структурних підрозділах Київського університету інтелектуальної власності та права (Івано-Франківський фаховий коледж і Чернівецький фаховий коледж) відбулися урочистості з нагоди посвяти у студенти.

Від імені Президента Київського університету інтелектуальної власності та права, академіка Ківалова Сергія Васильовича першокурсників та їх батьків привітав ректор Університету, професор Фелик Василь Іванович.

Фелик Василь Іванович подякував батькам за талановиту молодь, яка обрала Київський університет інтелектуальної власності та права. Цього року до фахових коледжів Університету в містах Івано-Франківську та Чернівцях зараховано на навчання понад 350 здобувачів за спеціальностями 081 «Право», 121 «Інженерія програмного забезпечення» і 035 «Філологія»(романо-германські мови: переклад).

Дякуємо Збройним Силам України, всім нашим Захисникам та Захисницям за можливість працювати та навчатись, здобувати нові знання та реалізовувати професійні навички та вміння.

Бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги, креативності та наполегливості у досягненні цілей та завдань, наукових і творчі здобутків на благо України.

Новини

2023-07-14

Продовження подання заяв до Фахового коледжу

До 20 липня 2023 року продовжено подання заяв до Фахового коледжу Київського університету інтелектуальної власності та права

Докладніше