Профорієнтація у Житомирі

4 травня 2023 року Київським університетом інтелектуальної власності та права у межах співпраці з Департаментом освіти Житомирської міської державної адміністрації було проведено профорієнтаційні зустрічі з учнями 9-11 класів Ліцеїв № 8, 16, 17, 32 і 34 міста Житомира.

Учням було проінформовано про можливість навчатися у Київському університеті інтелектуальної власності та права за кошти державного бюджету та фізичних осіб за спеціальностями «Право», «Міжнародне право», «Журналістика», «Менеджмент», «Психологія», «Кібербезпека» та «Філологія».

Зацікавленість учнів була також до здобуття фахової передвищої освіти у Фаховому коледжі на базі 9 класу за спеціальностями «Право», «Медсестринство» «Інженерія програмного забезпечення» і «Філологія».

Під час зустрічей було звернуто увага на умови та особливості вступної кампанії 2023 року, порядок подання документів та зарахування абітурієнтів.

В межах реалізації договору про співробітництво з ліцеєм № 8 міста Житомира для учнів 9 і 11 класів було також проведено майстер-клас щодо виявлення прихованої інформації за допомогою поліграфа.

Презентація Київського університету інтелектуальної власності та права викликала зацікавленість у майбутніх абітурієнтів, які виявили бажання відвідати День відкритих дверей Університету 6 травня 2023 року.

Новини

2023-07-14

Продовження подання заяв до Фахового коледжу

До 20 липня 2023 року продовжено подання заяв до Фахового коледжу Київського університету інтелектуальної власності та права

Докладніше