Студенти обрали голову студентського самоврядування

20 вересня 2022 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися вибори голови Студентського самоврядування Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія». У голосуванні взяли участь здобувачі бакалаврату і магістратури спеціальностей право, міжнародне право, психологія, журналістика, менеджмент, кібербезпека, правоохоронна діяльність, а також фахового коледжу.

Результати голосування було оприлюднено головою студентської виборчої комісії в залі Вченої Ради інституту, в присутності ректора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Василь Іванович Фелик, який, від імені Президента Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» академіка, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Ківалова Сергія Васильовича, привітав новообраного голову Студентської ради, студентку третього курсу за спеціальністю «Журналістика» -Скрипник Ганну.

Ректор наголосив на тому, що студентське самоврядування займає невід’ємну частину задля розвитку і процвітання інституту та саме студентська рада повинна відстоювати та захищати інтереси студентів.

За результатами голосування Скрипник Ганну Валентинівну підтримали 944 виборці.

Новообрана голова студентської ради, пообіцяла, що зробить студентське життя не лише корисним, але й цікавим та незабутнім. Вона гідно працюватиме зі студентами та не підведе щодо покладених на неї сподівань.

Новини

2023-07-14

Продовження подання заяв до Фахового коледжу

До 20 липня 2023 року продовжено подання заяв до Фахового коледжу Київського університету інтелектуальної власності та права

Докладніше