Свято першокурсників

14 вересня в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року та посвяти студентів в першокурсники. Дітей, батьків та гостей привітали Міністр освіти та науки України, професор, доктор економічних наук, Заслужений діяч науки і техніки Шкарлет Сергій Миколайович, Президент Київського інституту інтелектуальної власності та права, академік, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Ківалов Сергій Васильович, голова Касаційного господарського суд у складі Верховного Суду, кандидат юридичних наук, почесний доктор Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслужений юрист України Львов Богдан Юрійович, голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, кандидат економічних наук Калашник Микола Володимирович, керівник Дарницької окружної прокуратури міста Києва Логачов Віктор Сергійович, начальник Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві, полковник поліції, аспірант Київського інституту інтелектуальної власності та права Гудима Олег Олександрович та Ректор Київського інституту інтелектуальної власності та права доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Фелик Василь Іванович.

На святкуванні було присутньо понад 1000 першокусників Київського інституту інтелектуальної власності та права зі своїми рідними та близькими. Гості висловили студентам слова підтримки та привітання, побажали успішного початку навчального року.

Кращим студентам інституту було вручено грамоти та подяки за високі досягнення у навчанні та активну участь у студентському житті нашого інституту.

Ведучим заходу Народним артистом України Анатолієм Гнатюком було виконано музичні вітання, а аспіранткою Київського інституту інтелектуальної власності та права Роксоланою Калин, був презентовано авторський гімн студентів нашого інституту.


Бажаємо наснаги і нових знань нашим першокурсникам!Новини