Вручення дипломів випускникам Університету

28 липня 2023 року випускникам Київського університету інтелектуальної власності та права та Фахового коледжу Університету вручено дипломи бакалавра та фахового молодшого бакалавра.


Дипломи отримали понад 500 випускників за спеціальностями Право, Міжнародне право, Психологія, Журналістика та Менеджмент.

Від імені Президента Київського університету інтелектуальної власності та права, академіка Сергія Ківалова ректор Університету, професор Василь Фелик привітав випускників з успішним завершення фахової передвищої освіти та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Ректор подякував батькам за талановиту молодь і запросив випускників Фахового коледжу продовжувати навчання у бакалавраті Університету, а випускників бакалаврату - у магістратурі Університету.

З отриманням вищої освіти в одному з кращих навчальних закладів України привітав випускників також заступник командира 4-го механізованого батальйону Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького, майор Збройних сил України Андрій Мукан.

Новини

2023-07-14

Продовження подання заяв до Фахового коледжу

До 20 липня 2023 року продовжено подання заяв до Фахового коледжу Київського університету інтелектуальної власності та права

Докладніше