Вступникам у магістратуру

Київський університет інтелектуальної власності та права здійснює підготовку магістрів на денній та заочній формі навчання за спеціальностями:

  • Право
  • Міжнародне право
  • Психологія
  • Філологія
  • Журналістика
  • Менеджмент
  • Кібербезпека та захист інформації
  • Правоохоронна діяльність

Вступ у магістратуру на основі ОС «бакалавр» здійснюється за результатами складання ЄВІ та ЄФВВ у 2023 році.

Вступ на спеціальність Правоохоронна діяльність здійснюється за результатами ЄВІ та вступного іспиту в Університеті.

Бакалаври, які бажають навчатися у магістратурі і ще не зареєструвались на участь у ЄВІ та ЄФВВ у 2023 році можуть це зробити в Приймальній комісії Київського університету інтелектуальної власності та права в період з 12.07.2013 р. по 14.07.2023р.

Вступ на магістратуру на основі ОС «магістр» і «спеціаліст» здійснюється за результатами вступних іспитів у Київському університеті інтелектуальної власності та права. Для вступу обов’язково до 25 липня 2023 року потрібно зареєструватись на вступні випробування через електронний кабінет вступника на спеціальності: «Міжнародне право», «Психологія», «Філологія», «Журналістика», «Менеджмент», «Кібербезпека та захист інформації», «Правоохоронна діяльність».

Алгоритм дій вступника для реєстрації на вступний іспит:

1) Зареєструвати електронний кабінет вступника, з покроковою інструкцією реєстрації можна ознайомитись за посиланнямhttp://kyivinstitute.com/news/rozpochato_rejestatsiju_elektronnih_kabinetiv_dlja_vstupu_na_bakalavrat_ta_magistarturu.

2) Через створений електронний кабінет до 25.07.2023 року обов’язково зареєструватись на участь у вступних випробуваннях, які будуть проходити в закладі освіти у визначені терміни. Для цього Вам необхідно заповнити форму, відповідно до наведеного нижче зразку.

3) З’явитись на вступне випробування у встановлений час та скласти його і подати електронну заяву на вступ з 31 липня по 21 серпня 2023 року.

В приймальній комісії функціонує Консультаційний центр, де Вам нададуть кваліфіковану допомогу щодо порядку вступу 2023 року.

Наша адреса:
м. Київ, 02121, Харківське шосе, 210

Приймальна комісія:
050-702-92-00,
044-563-82-21

Новини

2023-07-14

Продовження подання заяв до Фахового коледжу

До 20 липня 2023 року продовжено подання заяв до Фахового коледжу Київського університету інтелектуальної власності та права

Докладніше