З Днем народження, Сергію Васильовичу!

Науково-педагогічний колектив та студенти Київського університету інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» вітають з Днем народження Президента Київського університету інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА», доктора юридичних наук, професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова.

Колектив Київського університету інтелектуальної власності та права щиро вдячний Вам, вельмишановний Сергію Васильовичу, за надану можливість кожному до наукових звершень і кар’єрного зростання! Багатьом поколінням Ви подарували щасливий квиток в успішне професійне життя!

Завдяки Вашому високому професіоналізму, таланту керівника та щоденній кропіткій праці сьогодні Київський університет інтелектуальної власності та права є одним із найпрестижніших закладів вищої освіти нашої країни. Завдяки Вашій підтримці Університет розвивається та постійно підвищує планку!

Демонструючи державницьку позицію протягом усього життя, Ви заснували три провідних університети, унікальний освітній заклад – Міжнародну академічну школу Одеса, зберегли систему професійно-технічної освіти та коледжі в Україні. Усе це – неоціненний внесок у майбутнє нашої вільної та незалежної держави!

Пишаємося бути з Вами однією командою та будувати фундамент нової, сильної України.

Ми горді і вдячні, що ми сьогодні з Вами, дорогий Сергію Васильовичу!

Щиро бажаємо Вам успіхів та процвітання! Нових досягнень та грандіозних перемог! Миру та злагоди!

Новини