З Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Від імені Президента Київського університету інтелектуальної власності та права, академіка Сергія Васильовича Ківалова, ректора Університету, професора Василя Івановича Фелика та усього педагогічного колективу дозвольте привітати усіх Вас з Новорічними святами та Різдвом Христовим!

В українському народі здавна кажуть: «якщо сім’я - міцна, то горе плаче». І ми зробили все можливе, задля гуртування нашої сили і духу цього року. Наша велика студентська родина зміцніла на рекордну кількість першокурсників, що обрали нас задля свого навчання та відкриття перспектив майбутнього. Усі разом ми закладаємо міцний фундамент процвітаючої, сильної, високоосвіченої України.

Ми дякуємо усім, хто оберігав нас, дозволив нам розвиватися. Хто робить сім'ю українського народу міцною і згуртованою. Ми вклоняємося нашим Воїнам-захисникам, які боронять нашу українську Родину.

Бажаємо усім, щоб у Новому році відчуття дружнього і надійного плеча не полишало ні вдома, ні на роботі, ні на важких рубежах нашої країни, де кожна хвилина загального спокою та добробуту здобувається дорогою ціною!

«Наша сила у єдності .Україна обов‘язково переможе і ми зробимо все задля того аби 2023-й рік став часом справжнього розквіту нашої країни»! Ми цілковито розділяємо думку нашого лідера Сергія Ківалова і зробимо все задля цього!

Перемоги, Миру і добробуту усім Вам!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Слава Україні!

Новини