Заступник Міністра МОН України Михайло Винницький відвідав Університет

17 жовтня 2023 року Київський університет інтелектуальної власності та права відвідав заступник Міністра освіти і науки України Михайло Винницький.

Від імені Президента Київського університету інтелектуальної власності та права, академіка Сергія Ківалова заступника Міністра освіти і науки України привітав ректор Університету, професор Василь Фелик. У гості також завітав ректор Міжнародного гуманітарного університету, професор Костянтин Громовенко.

Михайло Винницький під час зустрічі з науково-педагогічним колективом та студентами Київського університету інтелектуальної власності та права представив візію майбутньої освіти і науки України, обговорив питання реформування освіти України.

Колектив університету отримали відповіді на актуальні питання освіти сьогодення: запровадження індивідуальної траєкторії підготовки здобувачів освіти; навчання здобувачів на грантовій основі; заочної, вечірньої та дистанційної форми навчання; скорочення навчального навантаження науково-педагогічних працівників; функціонування територіально відокремлених структурних підрозділів закладів вищої освіти; запровадження ЄДКІ для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти та інші.


Керівництво Київського університету інтелектуальної власності та права, науково-педагогічний колектив та студенти вдячні заступнику Міністра освіти і науки України, доктору філософії Кембриджського університету Великобританії Михайлу Винницькому за цікаву зустріч, відповіді на запитання та представлення візії майбутньої освіти і науки України.Новини