Зустріч ректора Фелика В.І. з першокурсниками Фахового коледжу

17 липня 2023 року ректор Київського університету інтелектуальної власності та права, професор Фелик Василь Іванович зустрівся з першокурсниками Фахового коледжу та їх батьками. Понад 300 випускників 9-х класів виявили бажання навчатися у Фаховому коледжі Київського університету інтелектуальної власності та права за спеціальностями «Право», «Медсестринство», «Інженерія програмного забезпечення» і «Філологія».

Від імені Президента Київського університету інтелектуальної власності та права, академіка Ківалова Сергія Васильовича ректор Університету Фелик В.І. привітав першокурсників з правильним вибором одного з кращих закладів освіти України. "Фаховий коледж Київський університет інтелектуальної власності та права має чудову матеріально-технічну базу та професорсько-викладацький склад. Наші студенти навчаються в аудиторному режимі. Університет забезпечує якісну освіту з безпечними умовами навчання», - відмітив ректор Університету Василь Фелик.

Також, звертаємо увагу, що продовжено прийом документів до Фахового коледжу Київського університету інтелектуальної власності та права на спеціальності «Право», «Медсестринство», «Інженерія програмного забезпечення» та «Філологія».

Приймальна комісія:

(050) 702-92-00
(044) 563-82-21

Новини

2023-07-14

Продовження подання заяв до Фахового коледжу

До 20 липня 2023 року продовжено подання заяв до Фахового коледжу Київського університету інтелектуальної власності та права

Докладніше