День відкритих дверей

4 листопада 2023 року у Київському університеті інтелектуальної власності та права відбувся цікавий захід - День відкритих дверей.

Понад 800 учнів 9-11 класів міста Києва та Київської, Житомирської, Чернігівської області та інших регіонів України відвідали День відкритих дверей. Серед гостей були також майбутні вступники до магістратури. Ректор Університету, професор Фелик Василь Іванович від імені Президента Київського університету інтелектуальної власності та права, академіка Ківалова Сергія Васильовича привітав гостей і запросив на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти.

Велику зацікавленість у гостей викликали актуальні спеціальності, за якими можна здобути вищу освіту в Університеті на базі повної загальної середньої освіти (після 11 класу). Зокрема, Право, Міжнародне права, Психологія, Кібербезпека та захист інформації, Журналістика, Менеджмент, Правоохоронна діяльність, Філологія (романо-германські мови: перекладач в юридичній сфері та бізнес комунікаціях), Комп’ютерні науки, Інформаційні системи та технології, Дизайн,

Майбутніх випускників 9-х класів зацікавили спеціальності: Право, Правоохоронна діяльність Медсестринство, Інженерія програмного забезпечення, Інформаційні системи та технології, Філологія (романо-германські мови: перекладач в юридичній сфері та бізнес комунікаціях), Дизайн.

Гостям було продемонстровано особливості роботи на поліграфі, з валізою криміналіста-експерта, а також зразки і макети зброї.

Також відбулося підписання договорів про співробітництво зі Школою І-ІІІ ступенів № 111 Дарницького району міста Києва (директор - Юрченко Валентина Степанівна) і Школою І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району міста Києва (директор - Власенко Дмитро Ігорович).

День відкритих дверей традиційно пройшов з великим успіхом і увагою майбутніх абітурієнтів та їх батьків до навчання у Київському університеті інтелектуальної власності та права.

Новини